2024 - Wicemistrz

2015/2016

27.10.2015
Piekielny pojedynek w Krynicy

Dobre otwarcie w rozgrywkach ligi MALH zanotowała drużyna Krynickich Diabłów, w inauguracyjnym spotkaniu uzdrowiskowy team pokonał beniaminka Czarty Kraków 9-3.

Kryniczanie w pierwszej tercji zapewnili sobie bezpieczny sześciobramkowy dystans, praktycznie przesądzający o wygranej gospodarzy w tym spotkaniu. Po przerwie rywale zmniejszyli przewagę zdobywając dwa gole, ale w ostatniej części meczu miejscowi dołożyli jeszcze trzy celne trafienia tracąc tylko jedną bramkę i "piekielne" zawody ostatecznie zakończyły się zwycięstwem Diabłów nad Czartami 9-3.

W zespole Krynickich Diabłów zadebiutowało dwóch nowych zawodników - Jakub Bogdański i Jan Pajda.

24.10.2015
Krynickie Diabły - Czarty Kraków 9 - 3 (6-0,0-2,3-1)
    9 - 3 57:28 M.Wrona - Majchrzak

kary: Diabły 26 min. (10 NZ Majchrzak) - Czarty 16 min.
sędziowali: S.Strózik i T.Wilk

Krynickie Diabły:
Hebda, od 20:00 Maślanka, od 40:00 Hebda - Bogdański, Bryniarski (2); Gosztyła, M.Pajor, Sł.Makuch - Tyliszczak, M.Wrona (2); M.Półtorak (6), Majchrzak (10), J.Kacprzycki - St.Makuch (2), Ł.Kukulak (4); Bielak, K.Kukulak, M.Kukulak - Mróz, Pajda