2024 - Wicemistrz

2015/2016

08.11.2015
MALH: hat-trick Gosztyły

Uzdrowiskowa drużyna Krynickie Diabły rozegrała drugie spotkanie w ramach rozgrywek Małopolskiej Amatorskiej Ligi Hokeja. Kryniczanie podejmowali krakowskie Żubry, pojedynek zakończył się wygraną gospodarzy 5-2. Trzy gole na swoim koncie zapisał nowy prezes stowarzyszenia Maciej Gosztyła.

Pierwsza, bardzo szybka i wyrównana tercja, przyniosła tylko jedno trafienie, wynik konfrontacji w 12 min. otworzył pomyślnie dla gospodarzy nowo wybrany prezes Krynickich Diabłów Maciej Gosztyła. Początek drugiej odsłony to dominacja na lodowej tafli miejscowej drużyny, dodatkowo potwierdzona bramką zdobytą przez Marka Półtoraka. W końcówce tercji kontaktowego gola uzyskały Żubry wykorzystując błąd krynickiego golkipera, na listę strzelców wpisał się Marek Korzeniowski. Bramka padła w czasie, kiedy na ławce kar po obydwu stronach przebywało po dwóch graczy, wykluczonych z gry by ochłonęli po bitce, jakiej nie powstydziły by się najznakomitsze hokejowe areny. Ostatnią część zawodów skutecznie rozpoczęli kryniczanie podnosząc wynik na 3-1 po trafieniu Tomasza Majchrzaka. Szybko padła również czwarta bramka autorstwa Gosztyły, który po kilku minutach raz jeszcze pokonał łapacza Żubrów Stefana Lepuckiego, kiedy podwójną karę mniejszą odsiadywał Adam Lubowiecki. Wykorzystanie okazji w liczebnej przewadze, którą nadal jeszcze posiadali, ośmieliła kryniczan do kolejnych ataków na bramkę rywali, zapomniały jednak Diabły o defensywie i w efekcie drugie trafienie dla Żubrów stało się udziałem Macieja Tybuszewskiego. Ostatecznie konfrontacja zakończyła się wygraną uzdrowiskowej drużyny 5-2. To drugi komplet punktów kryniczan na początku rozgrywek.

07.11.2015 - MALH
Krynickie Diabły - Żubry Kraków 5 - 2 (1-0,1-1,3-1)

HC Krynickie Diabły:
Maślanka, od 16:00 Havas, od 35:33 Maślanka - St.Makuch, W.Pajor (2); M.Pajor (2), Gosztyła, Sł.Makuch (2) - Hopej, Bryniarski; M.Wrona, Majchrzak, Bielak - Bogdański (2), T.Kukulak; Majewski, Półtorak, J.Kacprzycki - Pajda, K.Kukulak; M.Kukulak - trener Ł.Domek