START ||: Małopolska Amatorska Liga Hokeja :|: Mistrzostwa Polski Amatorów :|: Puchar Polski Amatorów :||

ZawszeKTH Krynica-Zdrój MOSiR_Krynica

KS KTH - 2008/09 - wiadomości

18.01.2009
Puchar Amatorów – wygrana Diabłów

Amatorskie zespoły z całego kraju rozgrywają mecze drugiej rundy Pucharu Polski Amatorów. Hokeiści Krynickich Diabłów podejmowali zespół Mad Dogs Sopot, który pokonali 4-3.

Sobotni mecz był pierwszym z dwóch, jakie zespoły z Krynicy i Sopotu powinny rozegrać w ramach drugiej rundy Pucharu. W połowie spotkania goście prowadzili 2-0, ale przed końcem drugiej tercji kryniczanie zdobyli kontaktowego gola. Rozstrzygnięcie zapadło w ostatniej części zawodów, którą Diabły wygrały 3-1, a cały mecz 4-3.

Rewanż za tydzień, w gdańskiej hali Olivia. Zwycięzca dwumeczu w rundzie trzeciej zmierzy się z wygranym pary Torpedo Nikisz – Zagłębie Sosnowiec.

17.01.2008
Krynickie Diabły – Mad Dogs Sopot 4 – 3 (0-1,1-1,3-1)
bramki dla Diabłów: J.Kacprzycki (Gosztyła), Gosztyła (Sł.Makuch), Pajor (Gosztyła), Tyliszczak (Bryniarski)
bramki dla Mad Dogs: Krzyżanowski 3