START ||: Małopolska Amatorska Liga Hokeja :|: Mistrzostwa Polski Amatorów :|: Puchar Polski Amatorów :||

ZawszeKTH Krynica-Zdrój MOSiR_Krynica

KS KTH - 2009/10 - wiadomości

24.04.2010
9MPA: Diabły w półfinale

IX Mistrzostwa Polski Amatorów mają już pierwszego półfinalistę, Krynickie Diabły pokonały aktualnego wicemistrza bytomską Polonię i jako pierwszy zespół znalazły się w czwórce najlepszych amatorskich drużyn w kraju.

Pierwsza połowa (grano 2x20min.) tego bardzo wyrównanego pojedynku zakończyła się bezbramkowym remisem. Taki wynik utrzymał się do piętnastej minuty drugiej części, kiedy na prowadzenie wyszli hokeiści Polonii. Trzy minuty później kryniczanie golem Macieja Gosztyły wyrównali i w regulaminowym czasie mecz zakończył się remisem. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia i o końcowym wyniku zadecydować musiał pojedynek snajperów. Bramkę dającą Diabłom zwycięstwo i miejsce w półfinale zdobył kapitan krynickiego zespołu Jarosław Bryniarski.

Przed uzdrowiskową jeszcze dwa mecze, pierwszy, rywalizacja o finał, w którym zmierzą się ze zwycięzcą pary Wojownicy Oświęcim - Podhale Nowy Targ jeszcze także w sobotę. Początek o godz. 18:30.