START ||: Małopolska Amatorska Liga Hokeja :|: Mistrzostwa Polski Amatorów :|: Puchar Polski Amatorów :||

ZawszeKTH Krynica-Zdrój MOSiR_Krynica

2012/2013

25.04.2013
12MPA: nieudany początek

Niefortunnie rozpoczęła mistrzowski turniej amatorów drużyna z uzdrowiska, po dwóch meczach pierwszego dnia zawodów z jednym punktem na koncie zajmuje w swojej grupie ostatnią pozycję. W piątek trzeci mecz, na wagę awansu do ćwierćfinału.

KrynickieDiabły

12MPA
W spotkaniu inaugurującym dwunaste Mistrzostwa Amatorów Krynickie Diabły zmierzyły się z katowicką Sigmą. Od drugiej minuty gry jedną bramką prowadzili Ślązacy i taki wynik utrzymał się niemal do końca konfrontacji. Na dwie minuty przed końcowym gwizdkiem wyrównującą bramkę dał kryniczanom Marek Półtorak. Remis zapewnił Diabłom jeden punkt. Jedyny w tym dniu, bo w drugim starciu uzdrowiskowa drużyna uległa gdańskiej Oliwie 1-2 (gol Tomasza Wilka) i z minimalnym dorobkiem w tabeli Grupy A nasz zespół zajmuje czwartą pozycję, bowiem rywale wykorzystali swoje szanse i zapisali na swoim koncie po jednym zwycięstwie inkasując po dwa punkty.

W piątek ostatnie grupowe konfrontacje, kryniczanie skrzyżują kije z gdańskimi Dragonsami i będzie to, w sprzyjających okolicznościach, mecz o awans do ćwierćfinału. Szansa jest, warunkiem wygrana z dobrym stosunkiem goli. Mecz o godz. 8:00.

Sigma Katowice - Krynickie Diabły 1 - 1 (1-0,0-1)
    1 - 0 01:43 Kołodziej - Pacuła
    1 - 1 27:12 M.Półtorak - J.Kacprzycki - Majewski

kary: Sigma 6 min. - Diabły 0 min.

Krynickie Diabły - Oliwa Gdańsk 1 - 2 (1-0,0-2)
    1 - 0 02:38 Wilk (+1)
    1 - 1 18:20 Piaszczyński
    1 - 2 19:07 Grzymkowski - Grajewski