2007/2008

20.11.2007
CLJ: z Torunia na tarczy

Rywalizacja w lidze juniorów nabiera rumieńców. Rozstrzygnięcia niemal każdej kolejki powodują przetasowania w ligowej tabeli i przynoszą nowego lidera. W miniony weekend na pierwszym miejscu katehetów zmienili hokeiści Unii.

Młodzi kryniczanie w sobotę i niedzielę w wyjazdowych meczach zmierzyli się z zespołem MKS Sokoły Toruń, spotkania wygrali gospodarze. W obydwu konfrontacjach walka o punkty trwała do ostatnich minut. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 7-5, kryniczanie na początku trzeciej odsłony przegrywali już czterema bramkami, zdołali zniwelować przewagę Sokołów do jednej bramki, stwarzając kolejne sytuacje do wyrównania wyniku, jednak cztery minuty przed końcowym gwizdkiem miejscowi zdobyli siódmego gola przesądzającego o ich zwycięstwie.

W rewanżu również tryumfowali torunianie, czterobramkowy remis zamienili na zwycięstwo tuż przed końcem spotkania.

Porażki w Toruniu zdecydowały o zmianie miejsca krynickiej drużyny w ligowej tabeli. Na pierwsze miejsce wysunęli się hokeiści Unii Oświęcim (31 pkt), na drugie awansowali Czarni Jastrzębie (30), a kateheci zajmują aktualnie trzecią lokatę (również 30 pkt.).

Pod koniec bieżącego tygodnia krynicki team w kolejnych wyjazdowych meczach zmierzy się z drużyną MOSM Tychy, a w pierwszych dniach grudnia podejmować będzie obecnego wicelidera JKH Czarne Jastrzębie.

17.11.2007
Sokoły Toruń - KTH KM Krynica 7 - 5 (1-1,3-1,3-3)

MKS Sokoły Toruń:
Machel, Beszczyński - Kuchnicki, Pietras, Jukiel, Ruszyński (2), Gościmiński (2) - Pronobis, Lidtke (2+25), Pieniak, Liczmański (4), Kołsut (2) oraz Husak, Wiśniewski - trener L.Minge

KTH KM Krynica:
Kulig, Michalik - Nowak (2), Stafin, Gurgul, Bryła (2), Zabawa (2) - Sekuła (2), Myjak, Salamon, Bulanda (2), Kozak (25) oraz Mizera - trener W.Różana

18.11.2007
Sokoły Toruń - KTH KM Krynica 5 - 4 (2-0,1-2,2-2)

kary: Sokoły 12 min. - KTH 12 min.

Machel, Beszczyński - Kuchnicki (2), Pietras, Jukiel (2), Ruszyński (2), Gościmiński - Pronobis, Lidtke (2), Pieniak (2), Liczmański, Kołsut oraz Husak, Wiśniewski (2) - trener L.Minge

Kulig, Michalik - Nowak (2), Stafin, Gurgul, Bryła, Zabawa (2) - Sekuła (4), Myjak (2), Salamon, Bulanda, Kozak (2) oraz Mizera - trener W.Różana