2007/2008

05.01.2008
SMS I - KS KTH 4 - 3

Rok 2008 kateheci rozpoczęli od porażki, w pierwszym meczu z zespołem Szkoły Mistrzostwa Sportowego kryniccy hokeiści ulegli rywalom 3-4.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo optymistycznie, po pierwszej tercji kryniczanie prowadzili trzema bramkami i była to solidna zaliczka na pierwsze zwycięstwo w Nowym Roku. Zaliczka roztrwoniona. Kary (m.in. 10 minut dla Roberta Błażowskiego) i indywidualne błędy zadecydowały, że kolejne dwie odsłony kateheci przegrali 0-2 i całe spotkanie 3-4. Ostatnią bramkę hokeiści KTH stracili niespełna trzy minuty przed końcem meczu, wycofanie bramkarza i gra sześcioma zawodnikami w polu dawała szansę na wyrównanie, ale mimo dogodnej sytuacji, krążek nie znalazł drogi do bramki SMS.
Rewanż w niedzielę o godz. 14:00.

Porażka KTH ze szkółką i zwycięstwo HC Katowice z Legią powiększyły przewagę zajmujących drugą pozycję katowiczan nad katehetami do 10 punktów.

SMS I - KS KTH 4 - 3 (0-3,2-0,2-0)
bramki dla KTH: Piksa, Horowski, D.Bulanda