2007/2008

20.02.2008
CLJ: w Gdańsku połowa puli

Juniorzy KTH KM z nadmorskich wojaży przywieźli trzy punkty. W Gdańsku rozegrali dwa ligowe mecze z zespołem miejscowego Stoczniowca pierwszy przegrywając 4-6, w drugim odnosząc zwycięstwo 9-4.

Sobotnie spotkanie miało nieco zaskakujący przebieg, faworytem byli kryniczanie i to oni wygrali pierwszą tercję 4-0, mylił się jednak ten, kto spodziewał się równie skutecznych kolejnych części spotkania w wykonaniu katehetów. W drugiej i trzeciej tercji tryumfowali gospodarze, dwukrotnie pokonując przeciwników 3-0 i ostatecznie wygrywając mecz 6-4. Gole dla KTH zdobyli Damian Zabawa, Mateusz Mizera, Marek Bryła i Michał Matuszyk.

W rewanżu podopieczni Wojciecha Różany nie dali się już zaskoczyć i prowadzili od początku do końca spotkania. Pierwsza tercja zakończyła się jednobramkowym remisem. Po czterdziestu minutach gry KTH prowadziło 5-3. W trzeciej tercji gdańszczanie zdobyli co prawda kontaktową bramkę, ale więcej nie zdołali, a hokeiści z Krynicy odpowiedzieli czterema celnymi trafieniami zwyciężając zawody wynikiem 9-4. Dwie bramki zdobył Marek Bryła, pozostałe kolejno Łukasz Dudzik, Tomasz Bulanda, Damian Zabawa, Marcin Gurgul, Mariusz Zwierz, Jan Pajda i Michał Matuszyk.

W ligowej tabeli młodzi kateheci nadal zajmują trzecią lokatę za Unią Oświęcim i Czarnymi Jastrzębie. Do końca rundy zasadniczej pozostały do rozegrania cztery spotkania zgodnie z terminarzem, po dwa z liderem (8/9 marzec) i bytomską Polonią (15/16 marzec) oraz dwa zaległe z grudnia mecze ze Stoczniowcem. Finał rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów zaplanowano na pierwszą dekadę kwietnia.

16.02.2008
GKS Stoczniowiec - KTH KM 6 - 4 (0-4,3-0,3-0)
    6 - 4 56:37 Rozbiecki

kary: Stoczniowiec 12 min. - KTH 18 min.
sędziowali: M.Pachucki oraz Ł.Wierucki i M.Mądrala

GKS Stoczniowiec Gdańsk:
Tutaj - Dittmer, Prygoń, Surgot (4), Ziółkowski (4), Balcewicz (2) - Malinowski, Gimiński, Błażejczyk, J.Ruszkiewicz, Ruszkowski oraz K.Ruszkiewicz, Rozbiecki (2), Kubiak - trener J.Mależ

KTH KM Krynica-Zdrój:
Marszał, od 40:00 Kulig - Dudzik, Matuszyk (2), D.Zabawa (4), Kachniarz (2), Gurgul - Mizera (8), Stafin (2), Bryła, T.Bulanda, Zwierz oraz Pajda - trener W.Różana

17.02.2008
GKS Stoczniowiec - KTH KM 4 - 9 (1-1,2-4,1-4)

sędziowali: M.Pachucki oraz M.Byczkowski i M.Mądrala

Tutaj - Dittmer, Prygoń, Surgot, Ziółkowski (2), Balcewicz - Malinowski (2), Gimiński, K.Ruszkiewicz, Rozbiecki, Żebrowski (4) - trener J.Mależ

Czyszczoń, od 30:37 Kulig - Dudzik, Matuszyk, D.Zabawa, Kachniarz, Gurgul - Stafin (2), Mizera (4), Bryła, T.Bulanda (6), Zwierz oraz Pajda - trener W.Różana