2007/2008

09.08.2007
Lipt.Mikulas - KS KTH 6 - 4

W pierwszym meczu kontrolnym przed nowym sezonem hokeiści KS KTH ulegli drużynie juniorów MHk Liptovski Mikulas 4 - 6.

Pierwsze 30 minut krynickiej bramki bronił Michał Ziaja, w połowie meczu między słupkami stanął drugi golkiper KTH Jakub Matuła. Trzy gole dla katehetów, w tym jeden z rzutu karnego, zdobył Robert Brocławik, jedną bramkę zapisał na swoim koncie Grzegorz Horowski.

W wyjazdowym spotkaniu krynicką drużynę wspomagała głośnym dopingiem dwudziestoosobowa grupa kibiców.

Kolejny sparing zespół Wojciecha Różany i Marka Bialika rozegra 14 sierpnia w Kubinie.

MHk Liptovski Mikulas - KS KTH 6 - 4 (1-0,2-3,3-1)
dla KTH: Brocławik (22:06 RK), Horowski-Zieliński (24:18), Brocławik-Tyczyński (35:19 5/3), Brocławik (47:40)

M.Ziaja (od 31 Matuła) - Zieliński (6), Tyczyński, D.Bulanda, Piksa, Brocławik - D.Kruczek (2), Waśko, Horowski (2), Błażowski, M.Zabawa - Ciarach, Pach, Cieślicki, Domek (2), Gurgul - Rząca (2), Myjak (2), D.Zabawa, Majkrzak, Stoch (2) oraz Dudzik, Tomasiak