2007/2008

26.08.2007
Michalovce - KS KTH 5 - 4 po dogrywce

Porażką w dodatkowym czasie gry zakończył się mecz sparingowy katehetów z zespołem drugiej ligi słowackiej HK Dukla Michalovce.

Dwie tercje zakończyły się jednobramkowymi remisami. W trzeciej gospodarze wypracowali dwubramkową przewagę, ale kryniczanie zmobilizowali się i w regulaminowym czasie mecz zakończył się remisem 4-4. Zwycięskiego gola hokeiści z Michalovic zdobyli w 59 sekundzie dogrywki. W meczu zagrali Robert Brocławik i Artur Zieliński, całe spotkanie bramki KTH bronił Jakub Matuła.

HK Dukla Michalovce - KS KTH 5 - 4 D (1-1,1-1,2-2;1-0)