2007/2008

01.10.2007
Mecze młodzików i żaków

W Nowym Targu o ligowe punkty rywalizowali młodzicy i żacy KTH KM.

W spotkaniu młodzików pierwszą tercję wygrali nowotarżanie, druga była remisowa, a trzecia zakończyła się z przewagą bramkową katehetów. Bilans bramkowy 5-5 i potrzeba było dodatkowego czasu gry by rozstrzygnąć o zwycięstwie. W czwartej minucie dogrywki szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy.

Mecz żaków zakończył się zwycięstwem hokeistów Podhala 9-4.

W bieżącym tygodniu żacy, na lodowisku w Krynicy-Zdroju, zmierzą się z zespołem Cracovii, a 13 października obydwie grupy podejmować będą rówieśników z Dębicy.

29.09.2007 - młodzicy
MMKS Nowy Targ - KTH KM 6 - 5 D (2-0,2-2,1-3;1-0)
bramki dla KTH: Pawlik (Karcz - Majoch), Kukulak (Karcz), Pawlik (Górecki), Karcz (Pawlik), Kukulak
Kary: MMKS 6 min. - KTH 6 min.