2007/2008

06.11.2007
M³odzicy: karne z Podhalem

W kolejnym spotkaniu na szczycie grupy Ma³opolsko-Podkarpackiej ponownie lepsi byli kryniczanie. O zwyciêstwie m³odzików KTH KM zadecydowa³y skuteczniej wykonane rzuty karne.

Zespo³y KTH i MMKS zmierzy³y siê po raz trzeci w ramach rozgrywek eliminacyjnych prowadzonych przez Ma³opolsko-Podkarpacki OZHL. Drugi raz z rzêdu tryumfowali kateheci, ale przebieg tego spotkania znacznie ró¿ni³ siê od meczu, który kryniccy hokei¶ci przed dwoma tygodniami wygrali 12-3.

Po dwudziestu minutach gry przyjezdni prowadzili dwiema bramkami, m³odzi hokei¶ci KTH zrewan¿owali siê identycznym wynikiem w drugiej tercji i kolejn± czê¶æ zawodów zespo³y rozpoczyna³y przy stanie 2-2. W regulaminowym czasie dru¿yny nie zdo³a³y rozstrzygn±æ konfrontacji, zarówno nowotar¿anie jak i gospodarze w trzeciej tercji zdobyli po trzy gole. Konieczna by³a dogrywka, ale i ona nie wy³oni³a zwyciêzcy. Zadecydowa³y rzuty karne, które skuteczniej wykonali podopieczni Roberta Witasska, wygrywaj±c spotkanie 6-5.

Sobotni mecz by³ drugim tak wyrównanym pojedynkiem obydwu zespo³ów. Poprzednio, 29 wrze¶nia w Nowym Targu, równie¿ przy stanie 5-5 los u¶miechn±³ siê do hokeistów Podhala, którzy wówczas z³ot± bramkê zdobyli w czwartej minucie dogrywki.

03.11.2007
KTH KM - MMKS Podhale N.Targ 6 - 5 K (0-2,2-0,3-3;0-0;1-0)
bramki dla KTH: K.Pawlikowski-M.Karcz 35' , M.Karcz-N.Kukulak 40' w os³abieniu, M.Karcz-K.Pawlik 47', K.Pawlik 57', D.Majoch 59', M.Karcz rzut karny

kary: KTH 32 min. - MMKS 34 min.