2007/2008

10.11.2007
Kobiety: KTH KM - Cracovia 2-1

W pierwszym, historycznym meczu Polskiej Ligi Hokejowej Kobiet hokeistki KTH KM pokonały na własnym lodowisku zespół Cracovii 2-1.

Spotkanie wyrównane i na swój sposób emocjonujące. Ambicji i woli walki obydwu zespołom można pozazdrościć. Mimo ogromnego zmęczenia - bardziej odpowiednie byłyby krótsze tercje - w ostatniej odsłonie zarówno katehetki, jak i hokeistki Cracovii mocno walczyły. Gospodynie o utrzymanie przewagi, przyjezdne o zmianę wyniku, który otwarty był do ostatnich minut. Szczególnie w końcówce, kiedy raz po raz hokeistki obydwu zespołów zasiadały na ławce kar, okazji do zdobycia goli było sporo. Ostatecznie to historyczne spotkanie zakończyło się jednobramkowym zwycięstwem katehetek.

Za tydzień kryniczanki w wyjazdowym spotkaniu zmierzą się z zespołem GKS Tychy.