KS KTH - 2008/09 - wiadomo¶ci

04.12.2008
Kobiety: kolejne punkty i turniej

W ostatnim meczu pierwszej rundy PLHK hokeistki KTH KM zdobyły kolejne punkty. W przerwie rozgrywek katehetki wezm± udział w Turnieju Barbórkowym.

Drugie zwycięstwo kobiecej drużyny z uzdrowiska nie przyszło łatwo, po wyrównanym meczu i bezbramkowej dogrywce, o wygranej zadecydować musiały rzuty karne, które skuteczniej wykorzystały kryniczanki. Na półmetku rozgrywek katehetki z dorobkiem pięciu punktów zajmuj± siódm± lokatę. Drug± rundę rozpoczn± 20 grudnia meczem z bytomsk± Poloni±.

W przerwie rozgrywek podopieczne Janusza Pióro i Ireneusza Dubieli wezm± udział w czwartej edycji Turnieju Barbórkowego. W zawodach weĽmie udział pięć krajowych drużyn oraz czeski zespół SK Karvina. Katehetki w grupie A za przeciwniczki będ± miały gospodynie turnieju i drużynę z Jastrzębia. Turniej odbędzie się na lodowisku w Janowie, w dniach 6-7 grudnia.