KS KTH - 2008/09 - wiadomości

01.02.2009
Juniorzy młodsi 10-0 i 7-4

Młodzi kateheci w sobotę rozegrali pierwsze z dwóch zaplanowanych na weekend spotkań ligowych z zespołem HC GKS Katowice. Gospodarze nie dali szans rywalom wygrywając dwucyfrowo i nie tracąc ani jednego gola.

Kateheci od pierwszych minut przeważali na tafli radząc sobie nieźle nawet podczas gry w podwójnym osłabieniu. Szybkość, dobry drybling i gra ciałem co rusz przekładały się na kolejne gole. Po dwóch tercjach (7-0) wygrana miejscowych praktycznie była przesądzona. Rewanż w niedzielę o godz. 10:00.

Spotkanie rewanżowe kryniczanie zagrali w mniej licznym składzie, kilku hokeistów wspomagało drużynę młodzików, jednak i te zawody gospodarze rozstrzygnęli na swojš korzyść, pokonując rywali 7 - 3.