KS KTH - 2008/09 - wiadomości

26.02.2009
Juniorzy młodsi zagrają o brąz

Nie powiodło się młodym katehetom w walce o finał z zespołem Stoczniowca, zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki, ale to gdańszczanie wystąpią w sobotę w najważniejszym meczu mistrzostw. Kryniczanie o brązowy medal rywalizować będą z zespołem Mazowsza.

W rozgrywanym w czwartek meczu półfinałowym hokeiści KTH KM po dwóch tercjach prowadzili 3-1, a spotkanie zakończyło się zwycięstwem Stoczniowca 5-3. Dwie stracone bramki w pierwszej minucie ostatniej odsłony odmieniły dotychczasową sytuację na lodzie. Kolejne dwie przekreśliły marzenia katehetów o finale.

W sobotę – piątek jest dniem wolnym – krynicka drużyna zmierzy się z zespołem Mazowsze Warszawa, stawką są brązowe medale Mistrzostw Polski. Mecz zaplanowano na godzinę 9:00.

W finale spotkają się zespoły z dwóch krańców Polski, MMKS Nowy Targ i Stoczniowiec Gdańsk.