KS KTH - 2008/09 - wiadomości

03.04.2009
Juniorzy po pierwszym sparingu

Przygotowujący się do turnieju barażowego kryniccy juniorzy w piątek wieczorem rozegrali pierwsze z dwóch spotkań sparingowych z zespołem Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Na tafli przeważali kryniczanie, ale świetnie w bramce rywali zagrał wychowanek KTH Nikifor Szczerba i piątkowy mecz wygrali hokeiści szkółki 2-1. Honorowego gola dla katehetów zdobył Marcin Gurgul. Krynickiej bramki w dwóch tercjach bronił Mateusz Kulig, w trzeciej Fabian Michalik.

W sobotę o 14:00 spotkanie rewanżowe. W tych zawodach bramkarzami zespołu katehetów będą Nikifor Szczerba (2 tercje) i Maciej Marszał.

03.04.2009
SMS Sosnowiec – KTH KM Junior 2 – 1 (1-0,1-0,0-1)
bramka dla KTH: Gurgul (Zwierz)

KTH KM Krynica-Zdrój:
Kulig, od 40:00 Michalik – Myjak, Pach, Bryła, Zdrojewski, Matuszyk – Nowak, Talanda, Zwierz, Gurgul, Zabawa – Dudzik, Kozak, Pawlik, Galant, Witecki – Kiklica, Stafin, Kukulak, Pajda, S.Krokosz – trener M.Bialik