KS KTH - 2008/09 - wiadomości

20.10.2008
Amatorzy: towarzysko z Zawiszą

Drużyna Krynickich Diabłów rozegrała pierwszy w nowym sezonie mecz towarzyski. W niedzielny wieczór amatorzy z Krynicy-Zdroju podejmowali hokeistów Zawiszy Nowy Targ.

KrynickieDiabły Obydwa zespoły mają przed sobą spotkania Pucharu Polski, które uczestnicy powinni rozegrać do końca listopada, sparing był więc pewnym sprawdzianem formy. Pierwszą tercję jedną bramką wygrali gospodarze (3-2), w kolejnych górą byli goście, którzy zdobyli po cztery gole, tracąc jedynie dwa.

Kryniczanie wystąpili w dwudziestoosobowym składzie, do zespołu po trzyletniej przerwie powrócili Dominik Drozd, Robert Majewski i Marek Półtorak, który w meczu z Zawiszą zdobył dla Diabłów jedną bramkę. Pozostałe zapisali na swoim koncie Maciej Gosztyła (2), Jacek Kacprzycki i Jarosław Bryniarski.