2010/2011

18.03.2011
MS kobiet: z Hiszpanią w dogrywce

Polskie hokeistki w mistrzowskim turnieju Dywizji V wygrały swój trzeci mecz, w piątek pokonały drużynę Hiszpanii w dodatkowym czasie gry. Agnieszka Pióro w tym spotkaniu nie punktowała.

MS_kobiet Po dwudziestu minutach gry podopieczne Marka Kozyry przegrywały 1-3, identycznym wynikiem zakończyła się druga część spotkania, ale tym razem wygrały Biało-Czerwone i przy czterobramkowym remisie zespoły rozpoczynały trzecią tercję. Nie przyniosła ona rozstrzygnięcia, a w drugiej minucie dodatkowego czasu złotą bramkę zdobyły Polki. W spotkaniu z Hiszpankami katehetka Agnieszka Pióro nie punktowała, ale wysoka skuteczność w rozgrywaniu bulików sprawiła, że w tym rankingu awansowała na trzecią pozycję.

Sobota będzie ostatnim dniem turnieju, dniem rozstrzygającym. Wyniki spotkań zadecydują kto uzyska awans do wyższej ligi - pierwsze w tabeli Biało-Czerwone, czy posiadające po trzech dniach rywalizacji o jeden punkt mniej hokeistki z Półwyspu Iberyjskiego. Hiszpanki w sobotę zmierzą się z hokeistkami Irlandii, Polki z zespołem Turcji. Początek meczu naszych kobiet o godz. 17:00 polskiego czasu.