KS KTH - informacje

20.01.2012
Play off PLHK: półfinał bez KTH

W rewanżowym spotkaniu I Rundy play off krynickie hokeistki w wyjazdowym meczu uległy drużynie Naprzodu 1-5. Druga przegrana uzdrowiskowego zespołu zapewniła awans gospodyniom, katehetki w kolejnej rundzie rywalizować będą o piątą lokatę.

W pierwszej tercji janowianki uzyskały jednobramkową przewagę. Po przerwie hokeistki KTH wyrównały, ale gospodynie ponownie wyszły na prowadzenie. Taki wynik utrzymał się aż do 52 minuty meczu. Kolejne trzy gole Ślązaczek przesądziły o losach rywalizacji. Honorowe trafienie dla kryniczanek zaliczyła Aneta Cygan.

Katehetki już za tydzień rozpoczną następny etap rywalizacji. Przeciwnikiem najpewniej będzie team Cracovii. Pierwszy mecz odbędzie się w Krakowie, rewanż na początku lutego na krynickim lodowisku.