KS KTH - informacje

11.03.2012
MŚ kobiet: jeden gol Agnieszki

Wysoką wygraną Polek zakończył się drugi mecz naszej reprezentacji na Mistrzostwach Świata, w niedzielny poranek naszego czasu BiałoCzerwone pokonały drużynę Belgii 7-0. Jedno celne trafienie zapisała na swoim koncie Agnieszka Pióro.

MS_kobiet_DivIIB_Korea Podopieczne Marka Kozyry nie dały szans rywalkom i odnotowały swój pierwszy mecz bez straty gola. W bramkowym dorobku polskiej reprezentacji swój udział miała także napastniczka KS KTH Agnieszka Pióro. Spośród pięciu strzałów jakie oddała na bramkę rywalek w tym spotkaniu jeden, na początku drugiej tercji, precyzyjnie trafił do siatki Belgijek, był to trzeci z kolei gol BiałoCzerwonych. Ponadto kryniczanka w statystykach zapisała się siedmioma wygranymi wznowieniami.

Po dwóch meczach nasze hokeistki są na czele tabeli, ale w niedzielę odbędą się jeszcze dwa inne mecze, m.in. Korei z Islandią, zespołów, które również mają po jednej wygranej na koncie. Kolejne zawody Polek dopiero we wtorek, wówczas zmierzą się z reprezentacją Islandii. Poniedziałek jest dniem przerwy.