KS KTH - informacje

09.11.2012
Prekwalifikacje: krynickie akcenty

W drugim meczu kijowskiego turnieju polska reprezentacja pokonała Hiszpanię 5-0, trzy gole zapisali na swoim koncie wychowankowie KTH.

GrzegorzPasiut
Grzegorz Pasiut

JakubWitecki
Jakub Witecki
W 16 minucie spotkania bramkowe konto Biało-Czerwonych otworzył Grzegorz Pasiut, ten sam zawodnik hiszpańskiego golkipera pokonał raz jeszcze w trzeciej tercji. Na listę strzelców wpisał się również drugi z wychowanków KTH - Jakub Witecki (obydwaj obecnie reprezentują tyski GKS), a wyniku dopełniły dwa gole zdobyte przez Tomasza Malasińskiego.

W niedzielę ostatnie, decydujące starcie. Rywalem będą gospodarze, którzy w piątek pokonali Estonię 10-0. Pojedynek zespołów Polski i Ukrainy rozstrzygnie, która reprezentacja awansuje do kolejnej rundy kwalifikacyjnej.