01.10.2013
W Bardejovie remis

Niedziela hokejowo upłynęła także młodym KaTeHetom. Po raz trzeci w nowym sezonie żacy młodsi skrzyżowali kije z rówieśnikami zza południowej granicy.

Żak_młodszy Po porażce z Prešovem i wygranej z Humenne, ostatni mecz z Bardejovem kryniczanie zakończyli remisem. Pierwszą i drugą tercję wygrali jedną bramką i po czterdziestu minutach gry prowadzili 5-3, ale w ostatniej części spotkania gospodarze odrobili straty.

Za tydzień, na krynickim lodowisku, podopieczni Adriana Chabiora w ramach rozgrywek ligi słowackiej podejmować będą zespół KH Sanok. mecz w niedzielę o 11:00.

29.09.2013 - żak młodszy
Bardejov - KTH KM 6 - 6 (1-2,2-3,3-1)
bramki dla KTH: Stachura (10:22), Kiełbicki-Kuzak (16:03), Kiełbicki (25:04), Kowalski (36:45), Przyborowski (37:38 i 58:02)