19.02.2015MPJM - mistrzem PoloniaW zakończonych finałowych rozgrywkach Mistrzostw Polski juniorów młodszych, które odbyły się na krynickim lodowisku, tryumfowali hokeiści bytomskiej Polonii pokonując w decydującym starciu rówieśników z Jastrzębia.
klasyfikacja klubowa:
1. TMH Polonia Bytom
2. JKH GKS Jastrzębie
3. MKS Sokoły Toruń
4. MUKS Naprzód Janów
5. UKH Unia Oświęcim
6. MOSM Tychy
7. UKH Dębica
8. UKS Zagłębie Sosnowiec
Fair Play - MKS Sokoły Toruń
Najlepszy bramkarz - Mateusz Studziński (Toruń)
Najlepszy obrońca - Jakub Michałowski (Jastrzębie)
Najlepszy napastnik - Mateusz Gościński (Toruń)
MVP turnieju - Mateusz Gościński (Toruń)
klasyfikacja wojewódzka:
1. Śląskie
2. Kujawsko-Pomorskie
3. Małopolskie
4. Podkarpackie
19.02.2015 - o 1 miejsce
TMH Polonia Bytom - JKH GKS Jastrzębie 3 - 1 (1-1,2-0,0-0)
dla Polonii: Bajon (RK), Bajon, Gajdzik
dla Jastrzębia: Paś
kary: 35 min. - 6 min.
sędziowali: T.Radzik oraz T.Wilk i T.Przyborowski
Polonia Bytom:
Robaszkiewicz (Mazurak n/g) - Jachym, Schupp (2); Filip, Wcisło, Bajon - Kawka (2), Kamiński (25); Gajdzik, Mularczyk, Domogała - Waldman (2), Pszon; Sroka (2), Anklewicz, Latawiec oraz Rudnicki, Gryc (2) (Ledwoń, Nowak, Bogusiak n/g) - trenerzy M.Kieca i F.Kula
JKH GKS Jastrzębie:
M.Nowak (Załucki n/g) - Michałowski, Czech; Ludwiczak, Kącki (2), Bryk (2) - Chorążyczewski, Balcerek; D.Paś, Jarosz, Rafalik - Barszczewski, Jurkiewicz; M.Paś, Ł.Nowak, Pelaczyk (2) - Witas; (Kot, Sołtys, Idasiak, Szubert n/g) - R.Szpyra
19.02.2015 - o 3 miejsce
Sokoły Toruń - Naprzód Janów 3 - 2 K (0-0,0-1,2-1,0-0)
dla Sokołów: Makowski (Zieliński, Gościński), Mazurkiewicz (Gościński), Gościński (decydujący rzut karny)
dla Naprzodu: Małopolski (Skrodziuk), Grzegorczyk (Rajski, Janota)
rzuty karne:
Gościński - Musioł -
Mazurkiewicz + Skrodziuk +
Makowski - Pajestka -
Gościński + Skrodziuk -
kary: 6 min. - 10 min.
sędziowali: S.Strózik oraz J.Syniawa i K.Zygmunt
Sokoły Toruń:
Studziński (Lipiński n/g) - Zieliński, Urbański; Śmieszek, Rafiński (2), Gościński - Makowski (2), Niedolach; Kozłowski, Jóźwiak, Mazurkiewicz - Improperia, Ar bart (2); Gołębiowski (Kowalkowski, Buczek n/g) - trenerzy T. Jaworski i Ł. Kiedewicz
Naprzód Janów:
O. Nowak (2) (Kubanek n/g) - Żywiołem (2), Musioł; Skrodzki, Rajski (2), Sołtys - Zielonko (2), Janota; Grzegorczyk, Jóźwik, Słodczyk (2) - Kosmę da, Bujok; Krzysztofek, Małopolski, Pajetka - Paszek, Niedźwiedź, Gwiazdo, Wróbel - trener T. Marznica
»» G A L E R I A ««
-= 986
=-