12.03.2015Reprezentacyjna szóstkaSztab szkoleniowy reprezentacji seniorów przedstawił listę hokeistów powołanych do szerokiej kadry na przygotowania do turnieju MŚ Dywizji IA. Szansę zaprezentowania się selekcjonerom otrzymało sześciu wychowanków KTH.
Sztab szkoleniowy reprezentacji seniorów przedstawił listę hokeistów powołanych do szerokiej kadry na przygotowania do turnieju MŚ Dywizji IA. Szansę zaprezentowania się selekcjonerom otrzymało sześciu wychowanków KTH.
W zgrupowaniu weźmie udział aż 55 hokeistów, z których wyłoniona zostanie reprezentacyjna drużyna. Wśród nich są Maciej Kruczek, Bartłomiej Pociecha, Radosław Galant, Dawid Majoch, Grzegorz Pasiut i Jakub Witecki, zawodnicy wywodzący się z naszego uzdrowiska. Ilu z nich wystąpi w krakowskich mistrzostwach będziemy wiedzieć w połowie kwietnia.
(e2rds)
Lista powołanych:
Bramkarze:
1. Kosowski Kamil GKS Tychy
2. Łuba Michael HK SKP Poprad/Słowacja
3. Odrobny Przemysław JKH GKS Jastrzębie
4. Radziszewski Rafał COMARCH Cracovia
5. Raszka Ondrej MMKS PODHALE Nowy Targ
6. Zabolotny Dawid JKH GKS Jastrzębie
Obrońcy:
7. Borzęcki Adam STEELERS Bietigheim/Niemcy
8. Bryk Mateusz JKH GKS Jastrzębie
9. Bychawski Bartłomiej MUKS ORLIK Opole
10. Ciura Bartosz AKSAM UNIA Oświęcim
11. Dąbkowski Bartosz COMARCH Cracovia
12. Dronia Paweł PINGUINS Fischtown/Niemcy
13. Dutka Rafał CIARKO PBS BANK KH Sanok
14. Gazda Remigiusz MKS SOKOŁY Toruń
15. Górny Kamil JKH GKS Jastrzębie
16. Jaśkiewicz Oskar MMKS PODHALE Nowy Targ
17. Kotlorz Michał GKS Tychy
18. Kruczek Maciej COMARCH Cracovia
19. Noworyta Patryk COMARCH Cracovia
20. Pociecha Bartłomiej GKS Tychy
21. Rompkowski Mateusz JKH GKS Jastrzębie
22. Sulka Maciej MMKS PODHALE Nowy Targ
23. Sordon Mateusz MUKS ORLIK Opole
24. Wajda Patryk COMARCH Cracovia
25. Wanacki Jakub GKS Tychy
Napastnicy:
26. Bagiński Adam GKS Tychy
27. Bepierszcz Mateusz AKSAM UNIA Oświęcim
28. Chmielewski Aron HC OCELARZI Trzyniec/Czechy
29. Domogała Adam LAUSITZER Fuchse/Niemcy
30. Dziubiński Krystian MMKS PODHALE Nowy Targ
31. Fraszko Bartosz COMARCH Cracovia
32. Galant Radosław GKS Tychy
33. Gruszka Dariusz MMKS PODHALE Nowy Targ
34. Guzik Kacper GKS Tychy
35. Jaworski Jakub MKS SOKOŁY Toruń
36. Kalinowski Kamil AKSAM UNIA Oświęcim
37. Kapica Damian MMKS PODHALE Nowy Targ
38. Kogut Patryk GKS Tychy
39. Komorski Filip AKSAM UNIA Oświęcim
40. Kolusz Marcin GKS Tychy
41. Kowalówka Sebastian COMARCH Cracovia
42. Krzemień Łukasz TMH POLONIA Bytom
43. Laszkiewicz Leszek JKH GKS Jastrzębie
44. Malasiński Tomasz WILDCATS Swindon/Wielka Brytania
45. Malicki Patryk MUKS NAPRZÓD Janów
46. Majoch Dawid GKS Tychy
47. Pasiut Grzegorz COMARCH Cracovia
48. Rzeszutko Jarosław GKS Tychy
49. Sawicki Radosław CIARKO PBS BANK KH Sanok
50. Stopiński Karol MUKS ORLIK Opole
51. Urbanowicz Maciej JKH GKS Jastrzębie
52. Wąsiński Karol TMH POLONIA Bytom
53. Witecki Jakub GKS Tychy
54. Wronka Patryk MMKS PODHALE Nowy Targ
55. Zapała Krzysztof CIARKO PBS BANK KH Sanok
ródło: pzhl.org.pl
-= 2597
=-