18.10.2015
Żacy: Unia skuteczniejsza

Dwa ligowe spotkania rozegrali żacy KTH KM z rówieśnikami z Oświęcimia. W piątkowy wieczór zaległe z pierwszej rundy rozgrywek, dzień później zgodnie z terminarzem. W obydwu wygrana przypadła w udziale hokeistom Unii.

Wynik pierwszego meczu otworzyło celne trafienie Bartka Zachradnika w ósmej minucie gry, podczas liczebnej przewagi KTHetów. Później długo krążek nie mógł znaleźć drogi do siatki, aż w 28 min. na 2-0 podwyższył Jakub Wilk, tym razem podczas gry w osłabieniu. Po tej akcji oświęcimianie szybko zrewanżowali się, ale miejscowi po chwili otrzymali wyśmienitą okazję do utrzymania dystansu, tyle, że nie wykorzystali rzutu karnego. Inicjatywę przejęli przyjezdni i w krótkim odstępie czasu zdobyli dwa gole wychodząc na prowadzenie. Jeszcze w 36 min. kryniczanie wyrównali po strzale Szymona Kiełbickiego, ale w dalszej części spotkania z bramkowych zdobyczy cieszyli się już tylko hokeiści Unii. Jeszcze przed drugą przerwą odpłacili mineralnym pięknym za nadobne aplikując dwie bramki, kiedy to KTH posiadało liczebną przewagę. Trzy trafienia gości w ostatniej tercji ostatecznie ustaliły wynik tej konfrontacji.

Dzień później zespoły zmierzyły się ponownie. Po pierwszej bezbramkowej tercji, w kolejnych dwóch rywale zdobyli sześć goli. Kryniczanie bronili się skutecznie jeszcze na początku drugiej odsłony, później roślejsi i precyzyjniej rozgrywający krążek przeciwnicy zdominowali grę i w efekcie zainkasowali w Krynicy drugi komplet punktów.

Za tydzień, zgodnie z terminarzem, kryniczan czeka wyjazdowe spotkanie w Krakowie.

17.10.2015
KTH KM - Unia Oświęcim 0 - 6 (0-0,0-2,0-4)
    0 - 1 21:48 Guzik - Filipowicz, Kot (+2)
    0 - 2 27:47 Daniliszyn (-1)
    0 - 3 44:44 Klekot - Zabawski
    0 - 4 46:32 Daniliszyn
    0 - 5 51:11 Filipowicz - Kurandy, Kot
    0 - 6 58:43 Jaracz - Filipowicz (+1)

kary: KTH 6 min. - Unia 26 min. (10 NZ Noworyta)
sędziowali: S.Strózik oraz J.Syniawa i J.Bryniarski

KTH KM Krynica-Zdrój:
Różana, od 29:11 Fiedor - Mytnik (2), Wilk; B.Zachradnik, Kiełbicki (2), Stanuszek - Nowak, Talanda; Kuzak, Tumidalski (2), Stachura - Pawlik Paweł - trener W.Różana

UKH Unia Oświęcim:
Płonka, od 20:00 Adamczyk, od 40:00 Płonka - Guzik (2), Kot; Daniliszyn, Filipowicz, Kurandy - Klekot (2), Lichota (4); Jaracz (6), Tarłowski, Zabawski - Klimczyk, Płachta; Noworyta (2+10) - trenerzy J.Jaracz i W.Urbańczyk

16.10.2015
KTH KM - Unia Oświęcim 3 - 8 (1-0,2-5,0-3)     1 - 0 07:22 B.Zachradnik - Kiełbicki, Mytnik (+1)

sędziowali: S.Strózik oraz J.Syniawa i T.Wilk

Fiedor, od 30:00 Różana - Mytnik (2), Wilk; B.Zachradnik, Kiełbicki (2), Stanuszek - Nowak (2), Stachura; Wróbel, Kuzak (2), Tumidalski - Pawlik Paweł, Talanda - trener W.Różana

Płonka, od 40:00 Adamczyk - Guzik, Kot; Daniliszyn, Filipowicz, Kurandy - Klekot (2), Lichota; Jaracz (2), Tarłowski, Zabawski (2) - Klimczyk (2), Płachta; Noworyta (4) - trenerzy J.Jaracz i W.Urbańczyk