25.02.2017
Żacy - z Cracovią na styku

Po raz drugi w lutym kryniccy żacy rozegrali wyjazdowe spotkanie ligowe w Krakowie. Komplet punktów ponownie zgarnęła łączona drużyna KTH KM i UKH Dębica, a o wygranej zadecydowała jedna bramka.

Spotkanie praktycznie rozstrzygnęło się w dwudziestu dwu minutach, bo do tego czasu padło wszystkie pięć goli. Po remisowej 2-2 pierwszej tercji, na początku drugiej KTHeci zaliczyli trzecie trafienie, które okazało się rozstrzygającym. Dwukrotnie bramkarza Pasów pokonał Oliwier Tumidalski, jedną bramkę zaliczył Jakub Wilk. Dla Cracovii strzelali Daniel Chmura i Jakub Kurcab.

Za tydzień planowane są mecze z Podhalem i Unią Oświęcim.