10.12.2017
1 Liga: najważniejsze punkty

Konfrontacją z ekipą z Poznania rozpoczęli KTHeci rewanżową rundę spotkań sezonu zasadniczego. Przed krynicką publicznością pojedynek snajperów wygrali "mineralni", a komplet punktów zapewnił miejscowym najskuteczniejszy w drużynie Alexander Alimov.

1Liga Do pierwszej przerwy padł tylko jeden gol. Zdobyli go przyjezdni wykorzystując liczebną przewagę. Druga odsłona była równie skąpa, ale tym razem celnością popisali się miejscowi. Dopiero ostatnia część spotkania zyskała na widowiskowości, kiedy hokeiści obydwu zespołów postarali się o większą skuteczność, a trafienia jednej ze stron szybko ripostowała druga. Tę wymianę uprzejmości zakończyli gospodarze zdobywając w 52 minucie czwartego gola, na którego rywale nie zdążyli już odpowiedzieć. Komplet punktów, po czterech meczach posuchy, zapewnił KTHetom niezawodny Alexander Alimov, który wraz z imiennikiem Shabanovem miał udział w trzech zdobyczach uzdrowiskowego zespołu. Jednego gola do sobotniej puli dorzucił Krzysztof Kozak. W niedzielę o 15:00 na krynickim lodowisku drugi mecz z poznaniakami.