29.10.2018
Młodzicy: krakowski punkcik

Młodzicy KTH KM pierwszy ligowy mecz nowego sezonu rozegrali w połowie września, a w minioną sobotę stoczyli swoją... drugą potyczkę. Na inaugurację wysoko pokonali rówieśników z Krakowa, po miesiącu, w rewanżu ulegli rywalom 4-5 po rzutach karnych.

Mecz meczowi nie równy, a łatwa wygrana z początku sezonu mogła młodych katehetów nieco zwieść, tymczasem gospodarze od początku sobotniego spotkania narzucili swoje warunki rywalizacji i tuż przed końcem pierwszej tercji prowadzili trzema bramkami. Gol "do szatni" Jakuba Wilka pomniejszył przewagę Pasów, ale w połowie drugiej odsłony krakowianie uzyskali jeszcze czwarte trafienie. Wówczas do ofensywy ruszyli mineralni odrabiając straty za sprawą Marlona Wróbla, Małgorzaty Nosal i Marcina Kuzaka, który doprowadził do wyrównania. Ostateczne rozstrzygnięcie zapadło jednak w rzutach karnych. Do wyłonienia zwycięzcy koniecznych było aż siedem serii. Dwa punkty zainkasowali gospodarze, mineralnym przypadł w udziale tylko jeden.

Okazja do pozyskania następnych nadarzy się już w najbliższy weekend. Kateheci podejmować będą zespół oświęcimskiej Unii, z którym zmierzą się dwukrotnie.

27.10.2018 - młodzik
Cracovia - KTH KM 5 - 4 K (3-1,1-2,0-1;0-0)
    4 - 4 44:43 Kuzak
    5 - 4 65:00 Kapa (decydujący rzut karny)

kary: Cracovia 10 min. - KTH 6 min.
sędziowali: K.Siemek oraz F.Dudek i W.Fus

MKS Cracovia Kraków:
Rospond, od 20:00 Mytko - Dzięgiel (2), Adamczyk; Surma, Kozioł (2), Klimek (2) - Kapa, Gorczyca; Tynka (2), Drozd, Rajtar - Barnaś, Chmura (2) - trener S.Urban

KTH KM Krynica-Zdrój:
Różana, od 28:28 Pękała - M.Nosal, Wilk; Kuzak (2), Wróbel, Kiełbicki (4) - Pawlik, J.Klimczak; Skrzek, Baran, Tumidalski - Majewski - trener W.Różana