ZawszeKTH

31.10.2019
Ku pamięci

Początek listopada to w naszej tradycji czas zadumy, ale i szczególnej pamięci o tych, których już nie ma wśród nas. W mijającym roku krynickie środowisko hokejowe pożegnało trzech Katehetów. O swoich poprzednikach, w przeddzień Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego pamiętali najmłodsi kryniccy hokeiści zapalając symboliczne znicze.


29 września 2019 r. zmarł Michał JASNOSZ
prezes Krynickiego Towarzystwa Hokejowego Klubu Młodzieżowego, przedsiębiorca mocno związany ze środowiskiem sportowym Krynicy-Zdroju i regionu, sternik klubów piłkarskich z Krynicy-Zdroju i Tylicza, członek zarządu PZHL i PKOl, prezes Polskiego Związku Sportów Saneczkowych. Miał 71 lat. Spoczął na cmentarzu parafialnym w Tyliczu.

25 lipca 2019 r. odszedł od nas Stanisław SANECKI
saneczkarz Krynickiego Towarzystwa Hokejowego i nowosądeckiego Dunajca, Reprezentant Polski. Przeżył 72 lata. Spoczywa na cmentarzu w Krynicy-Dolnej.

22 stycznia 2019 r. w Warszawie zmarł Władysław ROŻEŃ
wychowanek Krynickiego Towarzystwa Hokejowego również hokeista stołecznych klubów AZS i Legii oraz Polonii Bydgoszcz i ŁKS Łódź. Mistrz i Wicemistrz Polski, Reprezentantem Polski, brązowy medalista Akademickich Mistrzostw Świata.
najmłodsi kateheci na krynickich nekropoliach
(fot. UKS KTH)

światełko pamięci KTH

światełko pamięci KTH

światełko pamięci KTH

światełko pamięci KTH


-= 768 =-


Copyright © 1999- - ZawszeKTH