POLSKA HOKEJ LIGA (PHL)
GKS Tychy - PHL [Mistrz Polski 2019/2020]
- WITECKI Jakub (1990) - napastnik (11 sezon)
- GALANT Radosław (1990) - napastnik (11 sezon)
- POCIECHA Bartłomiej (1992) - obrońca (7 sezon)
KH GKS Katowice - PHL [Brązowy Medal MP 2019/2020]
- PASIUT Grzegorz (1987) - napastnik (3 sezon)
- KRĘŻOŁEK Patryk (1998) - napastnik (4 sezon)
- KRUCZEK Maciej (1988) - obrońca/napastnik (1 sezon - poprzednio Cracovia)
CRACOVIA ComArch Kraków - PHL [6 msc. MP 2019/2020]
- HEBDA Łukasz (2000) - bramkarz (2 sezon)
- GOSZTYŁA Patryk (2000) - obrońca (2 sezon)
- SALAMON Dominik(1970) - II trener (4 sezon)
- WITOWSKI Sebastian (1976) - kierownik drużyny (6 sezon)
1 LIGA PZHL/MŁODZIEŻOWA HOKEJ LIGA (MHL)
MKS CRACOVIA Kraków [MHL]
- HEBDA Łukasz (2000) - bramkarz (5 sezon)
- GOSZTYŁA Patryk (2000) - obrońca (2 sezon)
- WRÓBEL Marlon (2003) - napastnik (2 sezon)
- KIEŁBICKI Szymon (2003) - napastnik (2 sezon)
- KUZAK Marcin (2004) - napastnik (2 sezon)
UKS Zagłębie Sosnowiec [MHL]
- WILK Jakub (2003) - obrońca (1 sezon)
- TUMIDALSKI Oliwier (2004) - napastnik (1 sezon)
2 LIGA PZHL
KS Sigma Katowice
- KROKOSZ Michał (1987) - obrońca
KH Dębica
- KOPYŚCIAŃSKI Mikołaj (1997) - napastnik
POLSKA LIGA HOKEJA KOBIET (PLHK)
TMH Polonia Bytom - PLHK [Mistrz Polski 2019/2020]
- CYGAN Aneta (1997) - obrończyni (4 sezon - z przerwą)
- GOGOC Wiktoria (2000) - obrończyni (3 sezon)
- TALANDA Ida (2003) - napastniczka (2 sezon)
Atomówki GKS Tychy - PLHK
- PASIUT Karolina (1999) - obrończyni (1 sezon)
CRACOVIA 1906 - PLHK
- SZELAG Daniela (1996) - napastniczka (4 sezon)
- OLEKSA Zuzanna (1998) - bramkarka (3 sezon)
- SOPATA Dominika (1998) - napastniczka (5 sezon)
- HAJDUK Ewelina (1998) - napastniczka (5 sezon)
MMKS Podhale Nowy Targ - PLHK
- NOSAL Małgorzata (2002) - napastniczka (1 sezon)
LIGI ZAGRANICZNE
VERVA Litvinov - Czeska Extraliga Seniorów
- ZYGMUNT Paweł (1999) - napastnik (2 sezon)
HK Spisska Nova Ves - Słowacka 1 Liga Seniorów
- TYCZYŃSKI Damian (2000) - napastnik (2 sezon)
ZHK 2000 - SARISANKA Presov - Słowacka Ekstraliga Kobiet
- BARAN Zuzanna (2002) - napastniczka (3 sezon)
INNE ROZGRYWKI
SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO PZHL Katowice rozgrywki ligowe Czeska Liga Dorostu/Juniorów
- WILK Jakub (2003) - obrońca (2 sezon)
- PAWLIK Paweł (2004) - obrońca (2 sezon)
- TUMIDALSKI Oliwier (2004) - napastnik (1 sezon)
- MAJEWSKI Mikołaj (2005) - napastnik (1 sezon)
CENTRALNA LIGA JUNIORÓW
- WILK Jakub (2003) - obrońca - Zagłębie Sosnowiec
- TUMIDALSKI Oliwier (2004) - napastnik - Zagłębie Sosnowiec
- KUZAK Marcin (2004) - napastnik - MKS Cracovia
- KIEŁBICKI Szymon (2003) - napastnik - MKS Cracovia
- WRÓBEL Marlon (2003) - napastnik - MKS Cracovia
MP JUNIORÓW MŁODSZYCH
- PAWLIK Paweł (2004) - obrońca - Polonia Bytom
- MAJEWSKI Mikołaj (2005) - napastnik - Polonia Bytom
- WILK Jakub (2003) - obrońca - Zagłębie Sosnowiec
- TUMIDALSKI Oliwier (2004) - napastnik - Zagłębie Sosnowiec
- TYCZYŃSKI Igor (2006) - bramkarz - MKS Cracovia
- KUZAK Marcin (2004) - napastnik - MKS Cracovia
- KIEŁBICKI Szymon (2003) - napastnik - MKS Cracovia
- WRÓBEL Marlon (2003) - napastnik - MKS Cracovia
ROZGRYWKI MŁODZIKÓW
- TYCZYŃSKI Igor (2006) - bramkarz - MKS Cracovia
- LEMEK Mateusz (2005) - obrońca - MKS Cracovia
- PAWLIK Dawid (2006) - napastnik - MKS Cracovia
- WSZOŁEK Oskar (2006) - napastnik - MKS Cracovia
- KLIMCZAK Jakub (2005) - napastnik - Niedźwiadki Sanok
- TALANDA Ida (2003) - napastniczka - Polonia Bytom