ZawszeKTH

17.12.2020
Reprezentacyjnie i sentymentalnie

Od poniedziałku w Krynicy-Zdroju na zgrupowaniu przebywa Kadra Juniorów do lat osiemnastu. W reprezentacyjnym składzie jest dwóch wychowanków KTH. Pobyt krajowego selektu pod Górą Parkową to m.in. okazja do kontaktu najmłodszych katehetów z reprezentacyjnymi Młodymi Wilkami, ale i do sentymentalnych spotkań Starych Wilków.


Akcję szkoleniową Kadry U18 zaplanowano na sześć dni. Do reprezentacyjnego składu powołanie otrzymało m.in. dwóch wychowanków KTH obrońca Jakub WILK aktualnie hokeista katowickiej SMS i drużyn młodzieżowych Zagłębia Sosnowiec oraz Marlon WRÓBEL zawodnik MKS Cracovia. Zgrupowanie zakończą mecze sparingowe w piątkowy wieczór (17:15) i sobotni poranek (11:15), rywalem młodych kadrowiczów ma być pierwszoligowy zespół Niedźwiadków Sanok.

W minioną środę okazję do poobserwowania treningu kadrowiczów mieli najmłodsi adepci hokeja z grupy naboru i minihokeja UKS KTH przygotowujący się do swoich zajęć. Nie mogło zabraknąć spotkania dzieciaków ze starszymi kolegami wywodzącymi się z krynickiego hokeja i wspólnego zdjęcia.

Pobyt młodych kadrowiczów w uzdrowisku stał się również przyczynkiem do innego spontanicznego spotkania, sympatycznego i sentymentalnego. Niegdyś razem na lodowej tafli w barwach KTH walczyli o srebrne i brązowe medale, teraz ponownie spotkali się w krynickiej hali, ale już po drugiej stronie bandy - trenerzy najmłodszych katehetów Adrian CHABIOR i Robert TYCZYŃSKI oraz odwiedzający syna-kadrowicza Martin PŘEČEK z drużynowym kolegą Damianem SŁABONIEM.
(e2rds)wychowankowie KTH Marlon WRÓBEL i Jakub WILK w Kadrze Polski U18
(fot.T.Wilk)
Kadra U18 w Krynicy-Zdroju

kryniccy kadrowicze z kolegą z reprezentacji Jakubem ŚLUSARCZYKIEM (pośrodku),
synem cenionego w Krynicy-Zdroju niegdyś hokeisty KTH Artura ŚLUSARCZYKA
(fot.T.Wilk)
Kadra U18 w Krynicy-Zdroju


grupy naboru i minihokeja UKS KTH ze starszymi kolegami-wychowankami KTH
(fot. A.Chabior)
Kadra U18 w Krynicy-Zdroju


Damian SŁABOŃ, Robert TYCZYŃSKI, Martin PŘEČEK i Adrian CHABIOR
przed laty razem w barwach KTH walczyli o srebrne i brązowe medale
(fot. A.Chabior)
Kadra U18 w Krynicy-Zdroju


Stare Wilki z Młodymi Wilczkami z kadry U18
Damian SŁABOŃ, Robert TYCZYŃSKI, Marlon WRÓBEL (syn M.Přečka), Jakub WILK,
Martin PŘEČEK, Adrian CHABIOR, poniżej Tomasz WILK tato kadrowicza Jakuba
(fot. A.Chabior)
Kadra U18 w Krynicy-Zdroju-= 386 =-


Copyright © 1999- - ZawszeKTH