ZawszeKTH

04.09.2021
Kryniczanin kandydatem do PZHL

Na 28 września zaplanowano Walny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Polskiego Związku Hokeja na Lodzie, podczas którego delegaci m.in. wybierać będą władze Związku. Jednym z kandydatów do Zarządu jest wychowanek KTH.


Kandydatów na poszczególne funkcje można było zgłaszać do 28 sierpnia. Lista ubiegających się o głosy delegatów to dwadzieścia osiem nazwisk - 2 na funkcję prezesa, 16 do Zarządu i 10 do Komisji Rewizyjnej, ale na wybór liczyć może maksymalnie szesnastu pretendujących. W śród ubiegających się o funkcje we władzach hokejowej centrali obok członków aktualnych władz jest również kilka nowych osób, m.in. kryniczanin Adam KROK, który kandyduje do Zarządu PZHL. Organ ten zgodnie ze Statutem może liczyć 7-9 członków (wraz z prezesem), a chętnych zgłosiło się niemal dwukrotnie więcej.

Adam KROK to dwudziestoczteroletni wychowanek KTH, absolwent SMS PZHL, młodzieżowy reprezentant Polski, zawodnik drużyn ekstraligowych i zaplecza PLH, a obecnie hokeista i menedżer drugoligowego Infinitas KH KTH Krynica.
(e2rds)Adam KROK

Adam KROK hokeista i menedżer drugoligowego Infinitas KH KTH Krynica,
z którym w kwietniu 2021 r. wywalczył mistrzostwo 2 Ligi

-= 275 =-


Copyright © 1999- - ZawszeKTH