ZawszeKTH

14.09.2021
W Krakowie drugie miejsce

Żacy młodsi UKS KTH intensywnie przygotowują się do nowego sezonu, w minioną niedzielę uczestniczyli w kolejnym turnieju mierząc się z lokalnym ligowym rywalem oraz rówieśnikami ze Śląska. Konfrontację na krakowskim lodowisku zakończyli na drugiej pozycji.


W zawodach o Puchar CANPACK młodzi kateheci skrzyżowali kije z drużynami z Bytomia, Katowic i zespołem gospodarzy. W starciu ze Ślązakami zdecydowanie górą byli kryniczanie uzyskując wysokie wygrane, ostatni mecz, z MKS Cracovia, okazał się pojedynkiem decydującym o zwycięstwie w całym turnieju. Do tej rozgrywki kryniczanie przystąpili tuż po rozegraniu meczu z Młodą GieKsą. Gospodarze dość szybko objęli dwubramkowe prowadzenie, a następnie uzyskali jeszcze dwa celne trafienia. Kryniczanie jednak nie odpuścili i konsekwentnie odrabiali straty doprowadzając do stanu 3-4. Na więcej zabrakło czasu.

UKS KTH zakończył turniej na drugim miejscu. Kateheci w całych zawodach uzyskali najlepszy bilans bramkowy, zdobywając 19 goli (najwięcej) i tracąc 11, a najlepszym obrońcą turnieju został Adrian DUBEL.
(e2rds)


UKS KTH Krynica-Zdrój:
Kruczek Wiktor - Makuch Paweł, Obrzut Adam, Kipiel Mateusz, Lubański Adrian, Ferek Łukasz, Dubel Adrian, Potok Krzysztof, Matiaszek Jakub, Parfenov Andrey, Wietecha Jakub, Hurej Oliwier, Klimek Tomasz, Jacher Szymon, Mosoń Patryk - trenerzy Tomasz Cieślicki, Damian Dubel


O Puchar CANPACK - kolejność drużyn:
    1. MKS Cracovia
    2. UKS KTH Krynica-Zdrój
    3. KH Polonia Bytom
    4. AH Młoda GieKsa


wyniki spotkań:
    MKS Cracovia - AH Młoda GieKsa 7 - 2
    UKS KTH - KH Polonia Bytom 8 - 5
    MKS Cracovia - KH Polonia Bytom 5 - 6 K
    UKS KTH - AH Młoda GieKsa 8 - 2
    UKS KTH - MKS Cracovia 3 - 4
    AH Młoda GieKsa - Polonia Bytom 5 -6 Kfot. UKS KTH
żacy młodsi UKS KTH po turnieju w Krakowie


-= 177 =-


Copyright © 1999- - ZawszeKTH