ZawszeKTH

03.10.2022
2 Liga: pierwsze starcie z Gazdą

W minioną sobotę na lodową taflę wyszli hokeiści 2 Ligi PZHL. W pierwszej kolejce Grupy Południowej odbył się tylko jeden mecz, pozostałe zespoły, w tym Infinitas KH KTH, rozpoczną ligowe zmagania 8 października.


2Liga
Pierwsza kolejka, z udziałem tylko dwóch uczestników, odbyła się 1 października. Do konfrontacji stanęły drużyny z Oświęcimia i Dębicy, komplet punktów zainkasowali oświęcimianie. Mecz drugiej pary KH KTH i Gazdy został przełożony na kolejną sobotę.

Drugoligowi kateheci, podobnie jak zespoły młodzieżowe, od początku września nie mają możliwości prowadzenia zajęć i rozgrywania spotkań na krynickim lodowisku z powodu zaplanowanego remontu hali. Dotychczas przeprowadzili zaledwie jeden trening na lodowisku w słowackim Bardejowie oddalonym od Krynicy-Zdroju 30 km. W bieżącym tygodniu zajęcia odbędą się jeszcze dwukrotnie, a w najbliższą sobotę pierwszy ligowy mecz z zespołem Gazda Team.

W pierwszej rundzie w październiku kryniczanie rozgrywają wszystkie zawody na wyjeździe. W drugiej, zaplanowanej na marzec, będą gospodarzami.

Dla Infinitas KH KTH to będzie już siódmy sezon w 2 Lidze.
Początek spotkania 8 października w Nowym Targu o godz. 18:00.
(e2rds)Infinitas KH KTH

-= 515 =-


Copyright © 1999- - ZawszeKTH