ZawszeKTH

28.07.2022
Lodowy sierpień

Krynickie młodzieżowe drużyny hokejowe rozpoczynają bezpośrednie przygotowania do nowego sezonu wznawiając, obok już prowadzonych zajęć ogólnorozwojowych, szkolenie na lodzie. W sierpniu na lód wejdą również drugoligowcy i amatorzy.


W połowie lipca hokeistki i hokeiści UKS KTH powrócili do zajęć rozpoczynając przygotowania do nowego sezonu tzw. treningami na sucho, część młodych zawodników indywidualnie uczestniczyła również w różnych obozach treningowych. Od 1 sierpnia wszystkie grupy wejdą na lodową taflę. W pierwszej połowie miesiąca szkolenie odbywać się będzie popołudniami naprzemiennie, dla żaków starszych i młodszych oraz minihokeja i naboru. Szczegółowy grafik na stronach UKS KTH i MOSiR.

Pracę nad formą już na łyżwach wznowią również hokeiści klubu Infinitas KH KTH. Pierwsze zajęcia 10 sierpnia. W kolejnych dniach drugoligowcy trenować będą wczesnym rankiem i późnym wieczorem, przygotowując się do kolejnego, już siódmego sezonu.

Zajęcia na lodowej tafli rozpoczynają też amatorzy. Hokeiści Krynickich Diabłów spotykać się będą dwa razy w tygodniu, dla tej formacji nadchodzący sezon będzie dwudziestym czwartym w historii.
(e2rds)hokeiści wracają na lodową taflę


-= 135 =-


Copyright © 1999- - ZawszeKTH