ZawszeKTH

26.11.2022
CC: dębickie eliminacje

W niedzielę 27 listopada w Dębicy odbędzie się drugi turniej eliminacyjny do IX edycji Czerkawski Cup. W zmaganiach o prawo gry w Wielkim Finale uczestniczy będzie również drużyna UKS KTH.


W bieżącym sezonie zaplanowano trzy turnieje eliminacyjne do Czerkawski Cup. Pierwszy odbył się przed tygodniem w Bydgoszczy, drugi w najbliższą niedzielę będzie miał miejsce w Dębicy, a ostatni zorganizowany zostanie w Tychach 11 grudnia. W tegorocznej rywalizacji uczestniczą zawodnicy z rocznika 2013 i młodsi.

Kateheci swoich sił próbować będą podczas dębickich eliminacji, w których łącznie weźmie udział osiem zespołów. Kryniczanie w Grupie B skrzyżują kije z rówieśnikami z Krakowa, Oświęcimia i Lublina. Następnie dwie najlepsze drużyny z obydwu grup rozegrają półfinały by w kolejnym etapie wyłonić spośród siebie zwycięzcę eliminacji oraz drużyny awansujące do Wielkiego Finału.

W poprzedniej edycji ogólnopolskich zmagań Czerkawski Cup uznawanych za nieoficjalne Mistrzostwa Polski dziesięciolatków drużyna UKS KTH zajęła w Wielkim Finale szóstą lokatę.
(e2rds)Mecze grupowe UKS KTH
Eliminacje Czerkawski Cup - Dębica

    11:20 UKS KTH - UKH Unia Oświęcim
    12:20 UKS KTH - UKS LHT Lublin
    13:00 AH Cracovia Canpack - UKS KTHkateheci w poprzedniej edycji Czerkawski Cup zajęli szóstą lokatę
fot. Kamila Obrzut (UKS KTH Krynica-Zdrój)

kateheci w poprzedniej edycji Czerkawski Cup zajęli szóstą lokatęplakat turnieju eliminacyjnego (sport7.pl) plakat turnieju eliminacyjnego (sport7.pl)


-= 384 =-


Copyright © 1999- - ZawszeKTH