ZawszeKTH

15.03.2023
ŻM: ligowe dogrywki

Bardzo wyrównany pojedynek stoczyli żacy młodsi UKS KTH w minioną niedzielę w Krakowie. Konfrontacja z drużyną Cracovii zakończyła się podziałem punktów.


Po raz trzeci w bieżącym sezonie kryniczanie spotkali się z rówieśnikami z Grodu Kraka, z każdej kolejnej konfrontacji wynosząc więcej doświadczenia i punktów. W pierwszym pojedynku zdecydowanie górowały Młode Pasy zapisując na swoją korzyść wszystkie trzy tercje z dużą liczbą goli, w drugiej potyczce kryniczanie urwali nieco z pełnej puli dla siebie wygrywając wysokim wynikiem jedną z części spotkania, a w ostatnim starciu obydwa zespoły podzieliły się zarówno punktami - po trzy, jak i zdobyczami bramkowymi - remisując w każdej tercji 2-2. Obydwie drużyny czeka jeszcze jedna konfrontacja, ale wcześniej, już 15 marca kateheci po raz czwarty w sezonie skrzyżują kije z nowotarżanami i będą walczyć o utrzymanie dotychczasowego korzystnego bilansu z tym przeciwnikiem. Te dwa mecze będą ostatnimi ligowymi występami mineralnych.

W zestawieniu grupy małopolskiej UKS KTH aktualnie plasuje się na trzeciej pozycji za Niedźwiadkami Sanok i Cracovią, a przed KH Dębica, MMKS Podhalem i LHT Lublin, ale każdy z zespołów ma na swoim koncie różną liczbę rozegranych spotkań.
(e2rds)12.03.2023 - żacy młodsi
Cracovia - UKS KTH 6 - 6 (2-2)(2-2)(2-2)

punkty za mecz: Cracovia 3 - UKS KTH 3
sędziowali: Filip Dudek i Jakub Gawlik

MKS Cracovia:
Michał Hansbach, Maksymilian Chudoba - Mikołaj Barcik, Feliks Muzyka; Szymon Jarosz, Olaf Pietrzyk, Miłosz Wojas - Igor Gruszewski, Marek Magirowski; Bartosz Ślusarek, Wiktor Kudasik, Bartłomiej Kapica - Franciszek Maciaszek, Karol Chudoba; Witold Bukowski, Filip Konarski, Fryderyk Więcek - Borys Panaś; Kyrylo Lysovskyi - trener Stanisław Cieślak

UKS KTH Krynica-Zdrój:
Karol Nosal - Patryk Mosoń, Jakub Matiaszek; Krzysztof Potok, Mateusz Kipiel, Igor Koban - Ksawery Baut, Juraj Kukulsky; Denys Bondarchuk, Andrey Parfenov, Jakub Wietecha - Antoni Smetana, Jakub Nowakowski; Franciszek Krzeszowski-Zych, Maksymilian Obrzut, Kacper Bizoń - trener Robert Tyczyński
-= 357 =-


Copyright © 1999- - ZawszeKTH