ZawszeKTH

25.09.2023
ŻM: udany start dwunastolatków

Dobre otwarcie zanotowali żacy młodsi UKS KTH, w pierwszym starciu nowego sezonu pokonali rówieśników z Nowego Targu i zainkasowali aż sześć punktów.


Na pierwszy ligowy pojedynek młodzi kateheci trzema formacjami udali się pod Tatry, gdzie przeważnie konfrontacje bywają trudne i o punkty nie łatwo, tymczasem ligowy początek okazał się bardzo owocny. Dla przypomnienia zawody żaków młodszych podobnie jak i w starszych kategoriach składają się z trzech tercji, ale tutaj odmiennie każda tercja punktowana jest osobno - za wygraną 2 punkty, a za remis 1. Kryniczanie w Nowym Targu pokonali rywali we wszystkich trzech częściach, w dodatku nie tracąc ani jednego gola. Sześć punktów na starcie niech będzie miłą zachętą na trudy całego sezonu.

W pierwszej ligowej potyczce uczestniczyli:
Łukasz Kipiel - Kacper Bizoń, Maciej Bocian; Wojciech Garncarczyk, Antoni Gawęcki, Ruben Gosik - Patryk Lubański, Maksymilian Obrzut; Tymon Osuchowicz, Krystian Wiktor - Ewa Zieja, Franciszek Dubel; Adrian Fiedor, Juraj Kukulsky, Ksawery Baut - trener: Robert Tyczyński

(e2rds)24.09.2023 - żacy młodsi
Podhale - UKS KTH (0-1) (0-2) (0-7)

punkty za mecz: Podhale 0 - UKS KTH 6
sędziowali: Kamil Bryniarski i Mateusz Niżnik
-= 274 =-


Copyright © 1999- - ZawszeKTH