ZawszeKTH

26.09.2023
CJHL U15 - UKS KTH czwarte w 1. Rundzie

Trzy wygrane, osiem punktów i czwarta lokata to osiągnięcia katehetów w pierwszej rundzie Ligi Karpackiej. W krynickich zawodach tryumfowały Niedźwiadki z Sanoka.


CJHL Ponad stu dwudziestu zawodników do lat 15 reprezentujących drużyny z siedmiu miast z czterech krajów Regionu Karpackiego uczestniczyło w trzydniowym turnieju Carpathian Junior Hockey League. Były to zawody otwierające nowy sezon dla tej kategorii hokeistek i hokeistów.

Każda z drużyn rozegrała łącznie po sześć spotkań. Wyniki tworzyły szeroki wachlarz od konfrontacji kończących się dwucyfrowym wynikiem do zaciętych wyrównanych pojedynków, które rozstrzygały rzuty karne. Najefektywniej w zawodach otwarcia zaprezentowała się ekipa z Sanoka wygrywając wszystkie mecze i zgarniając niemal pełną pulę punktów (jedno zwycięstwo po karnych). Ogółem w 21 spotkaniach padło aż 155 goli, a najwięcej na swoim koncie celnych trafień (11) zapisał Anton GAVRYLETS zawodnik drugiego w zestawieniu zespołu Festiwal Hokeja

Krynicka drużyna w turnieju uplasowała się na czwartej pozycji rozstrzygając trzy spotkania na swoją korzyść i w trzech ulegając rywalom. Barwy UKS KTH reprezentowało siedemnastu zawodników mocno wspierających się w walce o jak najkorzystniejsze wyniki, a w tym gronie najskuteczniejszymi byli Gabriel ISZTOK, Jakub KONARSKI oraz Paweł MAKUCH. Bramki katehetów w całym turnieju strzegł rocznikowo młodszy Wiktor KRUCZEK, jednakże którego dyspozycji i umiejętnościom koledzy z zespołu wiele zawdzięczają.

W trzydniowej rywalizacji na krynicki lodowisku uczestniczyły drużyny z Rumunii: Seklerland Icehockey Academy, Olimpia Ploiesti - Węgier: Kárpáti Farkasok - Ukrainy: Morski Vovky Odessa oraz Polski: Niedźwiadki Sanok, Festiwal Hokeja i UKS KTH Krynica-Zdrój.
(e2rds)



Tabela U15 po 1. Rundzie
punkty / bilans bramkowy
    1. STS UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok 17 /34-12
    2. Festiwal Hokeja 16 /33-6
    3. Seklerland Icehockey Academy 12 /35-10
    4. UKS KTH Krynica-Zdrój 8 /15-30
    5. ACS Olimpia Ploiesti 6 /22-31
    6. Morski Vovky Odesa 3 /7-38
    7. Kárpáti Farkasok 1 /9-28



1.Runda U15 - wyniki spotkań:
    4 - 2 UKS KTH - Kárpáti Farkasok
    11 - 1 Festiwal Hokeja - Olimpia Ploiesti
    11 - 1 Seklerland IA - Morski Vovky Odessa
    7 - 3 Niedźwiadki Sanok - UKS KTH
    1 - 6 Kárpáti Farkasok - Festiwal Hokeja
    1 - 5 Olimpia Ploiesti - Seklerland IA
    1 - 7 Morski Vovky Odessa - Niedźwiadki Sanok

    2 - 4 Seklerland IA - Festiwal Hokeja
    6 - 3 Niedźwiadki Sanok - Olimpia Ploiesti
    2 - 0 UKS KTH - Morski Vovky Odessa
    0 - 3 Kárpáti Farkasok - Seklerland IA
    0 - 1 k Festiwal Hokeja - Niedźwiadki Sanok
    4 - 5 k Olimpia Ploiesti - UKS KTH
    3 - 1 Morski Vovky Odessa - Kárpáti Farkasok

    2 - 10 Morski Vovky Odessa - Olimpia Ploiesti
    3 - 9 Kárpáti Farkasok - Niedźwiadki Sanok
    12 - 0 Seklerland IA - UKS KTH
    7 - 0 Festiwal Hokeja - Morski Vovky Odessa
    3 - 2 k Olimpia Ploiesti - Kárpáti Farkasok
    4 - 2 Niedźwiadki Sanok - Seklerland IA
    1 - 2 UKS KTH - Festiwal Hokeja


1.Rund U15 - składy zespołów:

STS UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok:
KOŁODZIEJ Paweł - KOPCZYŃSKI Paweł, KOSTURSKA Iga, RADWAŃSKI Alan, SERWATKO Jakub, KUREK Oskar, ROBEL Stanisław, JUREK Adam, ROBEL Piotr, SUCHECKI Alan, BALWIERCZAK Nikola, BURCZYK Łukasz, SROKA Antoni, BATOR Oskar, HŁAWICZKA Hubert, OLSZEWSKI Michał - trener WOLANIN Tomasz

Festiwal Hokeja:
SZCZĘSNY Maksymilian - LUBAŃSKI Przemysław, ZAPAŁA Julian, WILCZEWSKI Flavio, GLADKYY Dmytro, MICHALIK Mateusz, GÓRNY Paweł, KIJAS Michał, KACZYŃSKI Nikodem, DOBRZYŃSKI Bartosz, KURLIT Marek, STALMIERSKI Kornel, BIELIAIEV Pavlo, MALCHYK Illia, GAVRYLETS Anton - trener LIPIŃSKI Daniel

Seklerland Icehockey Academy :
CSAVAR Ákos, SZABÓ Örs, CSERGŐ Péter Barna - KOLUMBÁN Kevin, CSERGŐ József Hunor, PÁLL Hunor, SZABÓ Huba, KOTAI Mátyás, GRÁNCSA Gergő, MÁTÉ Kenéz, GIDRÓ Gergő, ALBERT Vidor, VARGA Balázs, BENEDEK Gergő, CASANEANU Adrian, ERSZÉNY Milán, BALOG Pál Botond, BABOS Barnabás, GÁL Róbert, ANDRÁSI Apor, VARGA Tamás - trenerzy DARADICS Csaba i VAKAR Lajos

UKS KTH Krynica-Zdrój:
KRUCZEK Wiktor - DUBEL Adrian, HUREJ Oliwier, ZYGMUNT Albert, MAKUCH Paweł, FEREK Łukasz, POTOK Jakub, MORDARSKI Oskar, KONARSKI Jakub, NAZARKIN Arseni, ISZTOK Gabriel, BAUT Bartosz, JACHER Szymon, LUBAŃSKI Adrian, OBRZUT Adam, KRZEMIEŃ Szymon, NUCKOWSKI Adam - trener DUBEL Damian

ACS Olimpia Ploiesti:
MORARU Mihai, PETRE Sophia - DANCESCU Radu, PETRESCU Horia, STOIAN Radu, POPESCU Olivia, ARMAND Sarbu, MOGA David, NEDELCU Eric, PIECHUTTA Jan, ZLATE Eva, GURDIS Andrei, ANGHEL Alexandru, SIMIONESCU Sebastian, NEACSU Marc, GHINEA Dimitri, STEFANACHE Sasa - POGACEAN Robert Alexandru

Morski Vovky Odesa:
BOIETSKYI Yroslav, SELIUK Bohdan - PROTSEROV Maksym, KUTSEVALOV Oleksii, STAROVETSKYI Danylo, MALOVANYI Ihor, NANIVSKYI Vladyslav, FILIPPOV Oleksandr, VOVCHENKO Zakhar, SKRYPKA Stepan, NOVOSOLOV Maksym, HONCHARENKO Ostap, SHPORT Rostyslav, SHKRABAK Oleksii, OLIYNYK Pavlo, YAKOVENKO Marko, KALINICHENKO Maksym - trener PYSARENKO Jevgen

Kárpáti Farkasok:
MILENKOVIC Mihajlo, SZABÓ Zsolt - BALÁZS Csaba, BOROS Levente, KOTROCZÓ Olivér, SOMOGYI Zalán, VÉG Kevin, JÓZSA Csanád, LÁSZLÓ Olivér, LÁSZLÓ-SIROKI Marcell, MAKAI András, MISETA Gábor, NAGY Mátyás, NÉMETH Barnabás, VARGA Hunor, SZABO Zalan, MAROT Peti - FEKECS Norbert i BARRY Lewis










-= 278 =-


Copyright © 1999- - ZawszeKTH