ZawszeKTH

26.10.2023
Emilia i Wiktor w barwach narodowych

W listopadowej przerwie rozgrywkowej dla reprezentacji akcje szkoleniowe i mecze kontrolne zaplanowano także dla kadry zespołów U18 kobiet i U16 mężczyzn. Do obydwu powołania otrzymali wychowankowie krynickiego hokeja.


Dziewczęta do lat osiemnastu po konsultacjach szkoleniowych w dniach 6-8 listopada w Jastrzębiu Zdroju wyjadą do Hiszpanii, gdzie wezmą udział w Turnieju Czterech Narodów. Na lodowisku w Jacy Polski zmierzą się z rówieśniczkami z Wielkiej Brytanii (10 listopada), Islandii (11 listopada) i Hiszpanii (12 listopada). Sztab szkoleniowy powołał na zgrupowanie i turniejowe mecze dwudziestoosobowy skład reprezentacyjny, którego zawodniczką będzie m.in. Emilia Nosal, wychowanka KTH, aktualnie zawodniczka żeńskiej drużyny hokejowej MKS Podhale uczestniczącej w rozgrywkach Tauron Ligi Hokeja Kobiet.

Chłopcy do lat 16 szkolić się będą i rozgrywać spotkania dniach 6-11 listopada w Katowicach-Janowie. W gronie młodzieńców zaproszonych na zgrupowanie jest Wiktor Klimczak, wychowanek KTH w bieżącym sezonie reprezentujący toruński hokej w rozgrywkach Juniorów oraz 1 Ligi.
(e2rds)
-= 396 =-


Copyright © 1999- - ZawszeKTH