ZawszeKTH

11.07.2023
Sierpień młodych kadrowiczów

Zgrupowania, konsultacje szkoleniowe oraz mecze kontrolne zaplanowano w sierpniu dla zespołów reprezentacji do lat 16 i do lat 20. W przygotowaniach młodych kadrowiczów do nowego sezonu udział wezmą również wychowankowie KTH.


Na początku przyszłego miesiąca spotka się Kadra U20. W Tychach odbędzie się zgrupowanie młodzieży przed turniejem Ostrava Hockey Cup 2023, w którym dwudziestolatkowie uczestniczyć będą w dniach 11 i 12 sierpnia. W grupie powołanych jest dwójka kryniczan - Paweł Pawlik i Oliwier Tumidalski. Obydwaj są absolwentami katowickiej SMS, zawodnikami młodzieżówki Polonii Bytom, aktualnymi Mistrzami Polski Juniorów i brązowymi medalistami rozgrywek 1 Ligi.

W drugiej połowie sierpnia w Poznaniu szkolić się będzie kadra U16, a na zakończenie zgrupowania w dniach 24-27 kadrowicze wezmą udział w rozgrywanych w Berlinie zawodach Hockey-is-Diversity-Cup 2023. Na liście rezerwowej powołanych zawodników jest wychowanek KTH Wiktor Klimczak, od dwóch sezonów hokeista Niedźwiadków Sanok.
(e2rds)
-= 413 =-


Copyright © 1999- - ZawszeKTH