ZawszeKTH

14.01.2024
ŻM - początek roku na full

Po długiej przerwie świąteczno-noworocznej do ligowych potyczek powróciły hokejowe drużyny UKS KTH. W drugą niedzielę stycznia żacy młodsi podejmowali rówieśników z Dębicy i pierwszą konfrontację w 2024 r. zapisali na plus pozyskując komplet punktów i pokaźny dorobek bramkowy bez własnych strat.


UKS KTH Dłuższa pauza dotyczyła ligowych spotkań, bo treningi i zajęcia odbywały się systematycznie. Młodzi kateheci spragnieni konfrontacji na lodzie z animuszem przystąpili do pojedynku z zespołem KH Dębica zamykającym ligową tabelę. Faworytami byli gospodarze i wywiązali się z tej roli bardzo dobrze wygrywając wszystkie trzy tercje, dzięki czemu do swojego dorobku drużyna mogła dopisać kolejne 6. punktów i wciąż lideruje zestawieniu grupy małopolskiej. Spotkanie obfitowało również celnymi trafieniami i aktualny bilans ligowy UKS KTH wynosi +79 na co składa się aż 99 zdobytych i tylko 20 straconych goli. A niedzielny mecz krynicki golkiper Łukasz Kipiel zakończył z czystym kontem, czego po końcowej syrenie gratulowali koledzy z zespołu. To trzeci shutout Łukasza w bieżącym sezonie.

Kolejny planowy mecz żaków młodszych dopiero początkiem lutego, ale na rozegranie oczekują trzy zaległe spotkania, więc jest przestrzeń do wyrównania terminarza.
(e2rds)



14.01.2024 - żacy młodsi
UKS KTH - KH Dębica (5-0)(6-0)(5-0)

punkty za mecz: Krynica 6 - Dębica 0
sędziowali: Nikifor Szczerba i Jarosław Bryniarski
widzów: 50

UKS KTH Krynica-Zdrój:
Łukasz Kipiel - Kacper Bizoń, Maciej Bocian; Wojciech Garncarczyk, Antoni Gawęcki, Ruben Gosik - Patryk Lubański, Maksymilian Obrzut; Tymon Osuchowicz, Oskar Plata, Krystian Wiktor - Ewa Zieja, Franciszek Dubel; Juraj Kukulsky, Mateusz Mytnik - Ksawery Baut; Adrian Fiedor - trener Robert Tyczyński

KH Dębica:
Gabriel Kozikowski, Karol Bruch - Norbert Rybka, Olivier Wójcik; Zuzanna Niedziela, Karolina Pająk, Alan Szerszeń - Helena Wójcik, Maksymilian Szerszeń; Ziemowit Bryt, Tymon Tabasz, Alan Gruszka - Zuzanna Kaczmarska, Wojciech Falarz; Antoni Lachowicz, Jan Prochazka, Wojciech Sobczyk - trener Michał Wiktor, Jakub Kruczek (tylko sobota), Jakub Wietecha (tylko sobota) - trener Robert Tyczyński



ż+/-cy młodsi MOZHL - 14.01.2024
#zespółmeczepunktybramki
1UKS KTH Krynica 105199-20
2MKS Cracovia 93673-35
3NiedĽwiadki Sanok 82772-37
4MMKS Podhale 71231-63
5LHT Lublin 81222-65
6KH Dębica 8618-95




żacy młodsi






-= 313 =-


Copyright © 1999- - ZawszeKTH