2011/2012

19.02.2012
I Liga: Orlik - KS KTH 3-4

Trzy punkty pozyskali kryniccy hokeiści podczas wyjazdowego weekendu, po sobotniej przegranej w Bytomiu, w niedzielę pokonali zespół opolskiego Orlika. Wygrana pozwoliła katehetom powrócić na trzecią pozycję w ligowej tabeli.

Pierwsze dwadzieścia minut meczu należało do uzdrowiskowego zespołu, co prawda wynik w 9 minucie otworzyli gospodarze, jednak później trzy zdobyte przez kryniczan bramki pozwoliły mineralnym kontrolować grę. Po przerwie miejscowi zdobyli kontaktowego gola, ale chwilę później ponownie hokeiści KS KTH uzyskali dwubramkowe prowadzenie. Trzy minuty przed końcem tej części meczu opolanie zmniejszyli przewagę i ostatnia odsłona rozpoczęła się przy stanie 4-3 dla naszego zespołu. Taki wynik utrzymał się do końca spotkania. W Opolu Krynickiej bramki strzegł Maciej Marszał.

Wygrana pozwoliła katehetom powrócić na trzecią pozycję w tabeli, ale tym razem dwoma punktami poprzedza ich Polonia Bytom, która w niedzielę pokonała SMS 8-3. Na czwartym miejscu, dwa oczka niżej od KTH jest Legia. Za tydzień mineralni rozegrają tylko jeden mecz, w Sosnowcu z zespołem "szkółki".