SEZON 2017/2018
informacje 2017/18

10.03.2018
Kowalski i Wróbel ograli Sanok

Kolejne zaległe spotkanie rozegrali młodzicy Cracovia/KTH. W sobotę 10 marca gościli w Sanoku, gdzie po raz czwarty w bieżącym sezonie pokonali miejscowe Niedźwiadki.

Tym razem zawody na korzyść połączonych sił krakowsko-krynickich rozstrzygnęli hokeiści z uzdrowiska. Najpierw Leon Kowalski perfekcyjnie obsłużony przez Marlona Wróbla pokonał golkipera z Sanoka na początku pierwszej tercji, a następnie pod jej koniec ten sam duet ale w zmienionych rolach podwyższył na 2-0. Po przerwie jedną z dogodnych sytuacji wykorzystali gospodarze, ale później piłkarskiego wyniku nie mogła przełamać już żadna ze stron. Dopiero ostatnia minuta przyniosła decydujące trafienie, do pustej bramki raz jeszcze trafił Wróbel.

10.03.2018
Niedźwiadki Sanok - Cracovia/KTH KM 1 - 3 (0-2,1-0,0-1)

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok:
Buczek, od 40:00 Wiszyński - Niemczyk, Orzechowski (4); Sienkiewicz, Dulęba, Piotrowski - Ostafiński (2), Koczera; Sanocz, Mazur, Żólkiewicz (2) - Radwański, Pisula - trener M.Radwański

MKS Cracovia / KTH KM:
Mytko, od 40:00 Pękała - Zych (2), Kazek (4); Jaracz, Ben-Khalfa (6) - Wilk, Shvetsov (2); Kiełbicki, Kowalski, Wróbel - Surma (2), Hopp; Skrzek, Bieniek, M.Nosal - Kozioł - trenerzy M.Cieślak, W.Różana