SEZON 2017/2018
informacje 2017/18

27.04.2018
Diabłów dobry początek

Z wysokiego C rozpoczęli udział w mistrzowskim turnieju amatorów hokeiści drużyny Krynickich Diabłów. W pierwszym swoim meczu wysoko pokonali rywali z Oleśnicy 9-2. Kolejne spotkania w sobotę.

Mistrzostwa Polski Amatorów  Dywizji II W Grupie B Mistrzostw Polski Amatorów Dywizji 2 w piątek odbyły się tylko dwa mecze. Sielec Sosnowiec pokonał Baribals Kobiór 10-1, a Krynickie Diabły zwyciężyły 9-2 w starciu z oleśnickimi Orłami. Wynik tego pojedynku w drugiej minucie gry otworzyli oleśniczanie, ale hokeiści z uzdrowiska w krótkim czasie odrobili straty i przejęli prowadzenie, zdobywając łącznie cztery gole. Rywale odpowiedzieli jeszcze jednym celnym trafieniem i pierwsza połowa ( zespoły grają 2x15min.) zakończyła się dwubramkowym prowadzeniem mineralnych. Druga odsłona należała już tylko do kryniczan, którzy aż pięciokrotnie pokonali golkipera Orłów. W całym meczu po dwa gole zapisali na swoje konta Tomasz Majchrzak, Mateusz Wrona i Krzysztof Biskup, który został wybrany najlepszym zawodnikiem Krynickich Diabłów, oraz Andrzej Bielak, Mateusz Hraj i Maciej Gosztyła.

W sobotę zespoły Grupy B rozegrają cztery mecze. Wyniki ostatecznie zadecydują kto awansuje do ćwierćfinału. Diabły o 11:15 zmierzą się z Sielcem, a o 17:30 z kobiórskimi Niedźwiedziami.