SEZON 2017/2018
informacje 2017/18

14.09.2017
Wygrany sparing KH KTH

Przygotowujący się do swojego drugiego sezonu w 2 Lidze PZHL zespół KH KTH rozegrał pierwszy kontrolny mecz. Na krynickim lodowisku zmierzył się z pierwszoligowym UKH Dębica, pokonując rywala 9-4.

Pierwszą odsłonę nieznacznie, jednym golem, wygrali gospodarze. Po czterdziestu minutach meczu na tablicy widniał trzybramkowy remis. O zdecydowanej wygranej KTHetów przesądziła trzecia tercja, w której miejscowi wykazali się dużą skutecznością zaliczając aż sześć celnych trafień, tracąc zaledwie jedną bramkę.

Udany sparing z zespołem z wyższej klasy rozgrywkowej może napawać optymizmem przed inauguracją sezonu, ale formę kryniczan zweryfikują kolejne towarzyskie spotkania. W piątek pod Górę Parkową zawita pierwszoligowy MMKS Podhale (20:00), a za tydzień w czwartek rewanżowy mecz w Dębicy (17:30).