SEZON 2018/2019
informacje 2018/19

03.03.2019
2 liga - nie pechowe trzynaście

Efektownie rozpoczęli marzec drugoligowcy z Krynicy-Zdroju. W wyjazdowym meczu w Tychach Infinitas KH KTH pokonało miejscowe Wilki 13-7. Hat-tricka w tym spotkaniu ustrzelili grający trener Dawid Bulanda i nowy zawodnik uzdrowiskowej drużyny Dawid Majoch. Wygrana pozwoliła kryniczanom utrzymać czwarta pozycję w tabeli Grupy Południowej.

2Liga Zespoły na lodowej tafli zmierzyły się po raz pierwszy w bieżącym sezonie, wcześniej mineralni pozyskali punkty z walkowera, kiedy w styczniu Wilki nie dotarły na mecz pod Górę Parkową. Sobotnie spotkanie rozegrane blisko północy obfitowało w bramkowe zdobycze od samego początku, strzelecki festiwal otworzyli gospodarze, jednak szybko inicjatywę przejęli kateheci rozstrzygając wymianę ciosów w pierwszej tercji na swoją korzyść. Po przerwie podopieczni Dawida Bulandy z niewielkimi stratami skutecznie kontynuowali marsz do dwucyfrówki, prowadząc po czterdziestu minutach 11-5. Wyrównana bramkowo ostatnia odsłona nie miała zasadniczo wpływu na losy konfrontacji, która zapewniła Infinitas od dawana pożądane punkty i utrzymanie czwartej lokaty w zestawieniu.

Na listę strzelców z uzdrowiskowej drużyny wpisało się aż ośmiu snajperów, po trzy gole zainkasowali grający trener Dawid Bulanda i nowy nabytek w składzie Dawid Majoch, wychowanek KTH w bieżącym sezonie wcześniej broniący barw HK 58 Sanok w 2 Lidze Słowackiej. Ponadto Tomasz Bulanda (2 bramki) oraz Dawid Tomasiak, Bartłomiej Zdrojewski, Tomasz Majchrzak, Maciej Gosztyła i Karol Pawlik.

Do zamknięcia fazy grupowej kryniczanom pozostały do rozegrania jeszcze dwa mecze, z niżej sklasyfikowanym Zagłębiem i wiceliderem z Oświęcimia.

02.03.2019 - 2 Liga
Wolves Tychy - KH KTH 7 - 13 (4-7,1-4,2-2)
    4 - 8 23:18 Tomasiak - Domek, Gosztyła
    5 - 8 23:53 Piorun - Ochmanek, Uherek (+1)

STH Wolves Tychy:
Majta - Uherek, Bronowski; Piorun, Ochmanek (4), Sornek (2) - Cegieła, Zięba; Pachut (2), Barutowicz (4), Kret - M.Krzywda (2), B.Krzywda (2); Derkowski, Szkoła, Wysocki - trener D.Żymła

Infinitas KH KTH:
Marszał, od 31:29 Pyka - Rząca (2), Hraj (2); D.Bulanda, T.Bulanda (2), Tomasiak (2) - Krok (2), Górecki (2); Majoch, Zdrojewski, Kruczek Dariusz - Domek, Majchrzak (2), Gosztyła, Pawlik - trener D.Bulanda