SEZON 2018/2019
informacje 2018/19

23.10.2018
Żacy: honorowy Majewski

Piąty ligowy mecz rozegrali żacy starsi KTH KM w minioną sobotę. W wyjazdowym meczu w Nowym Targu zmierzyli się po raz pierwszy w bieżącym sezonie z rówieśnikami z miejscowego MMKS Podhale, którym ulegli 1-4. Jedyną bramkę dla kryniczan zdobył Mikołaj Majewski.

żak Wynik tego zaległego z września spotkania otworzyli gospodarze pod koniec pierwszej tercji. Kateheci dość szybko tuż po przerwie wyrównali, wykorzystując liczebną przewagę po karze nałożonej na rywali, i aż do końca drugiej odsłony zespoły nie przełamały wyrównanego stanu. Rozstrzygnięcie przyniósł początek trzeciej części konfrontacji. Mineralni w cztery minuty stracili trzy gole i nie zdołali odrobić przewagi Górali, co przesądziło o końcowej wygranej miejscowych.

Po pięciu rozegranych spotkaniach uzdrowiskowa drużyna, której połowę stanowią zawodnicy z młodszych od nominalnych roczników, zamyka tabelę z 3 punktami na koncie za zwycięstwo w Oświęcimiu. Zestawieniu przewodzi zespół z Dębicy (12 pkt.), przed sanoczanami (9 pkt.), z którymi kateheci jeszcze się nie zmierzyli. Na kolejnych pozycjach drużyny Podhala, Unii i Cracovii z identycznym dorobkiem punktowym jak KTH KM.

20.10.2018 - żacy starsi
Podhale N.Targ - KTH KM 4 - 1 (1-0,0-1,3-0)

MMKS Podhale Nowy Targ (2):
Zając, D.Bryniarski - Tabaczyński (2), Zamarlik; Lichosyt-Ogrodny, Rączka, Łojas - Jodłowski, Bury (2); Ratusznik, Gach, Niedośpiał - Kowalski, Tętnowski (2); Kaleta (2), Żółtek, Mizera - Pańczyk, Kościelniak, A.Bryniarski - trener R.Szopiński

KTH KM Krynica-Zdrój:
Tyczyński, od 40:00 Chabior - J.Klimczak, Majewski (2); Lemek, N.Nosal - E.Nosal. Brecławski; Machał, Pawlik, Laurosiewicz - Bober, Cieraciew; Szlaga (2), W.Klimczak, Ptaszek - Makuch; Majerczyk, Sobczak - trener R.Tyczyński