SEZON 2019/2020

2019/2020

12.11.2019
Żacy - wicelider za mocny

Nie powiodła się żakom starszym UKS KTH wyprawa do Krakowa, w ligowym starciu ulegli wysoko rówieśnikom reprezentującym MKS Cracovia 3-14.

Cztery bramki stracone na początku spotkania nie zdeprymowały kryniczan, odrabiali straty w kolejnych minutach gry niwelując przewagę rywali do jednego punktu. Ale podrażnieni gospodarze mocno przycisnęli podkreślając swoją supremację gradem celnych trafień, szczególnie w ostatniej tercji meczu, nie dając przy tym szans katahetom na skuteczne skontrowanie wyniku. W efekcie wysoki wynik na korzyść Młodych Pasów.

Jednego gola dla zespołu z naszego uzdrowiska zdobyła Natalia Nosal, a dwie bramki na swoje konto zapisał bardzo aktywny od początku sezonu Tomasz Majerczyk (dziewięć goli w sześciu meczach).

Następne terminowe spotkanie żacy UKS KTH rozegrają 23 listopada w Sanoku, a tydzień później w Nowym Targu.